جستجو در پارس ناز

پسر کارتون خوابی که هر شب در خانه های لوکس می خوابد

پسر کارتون خوابی که هر شب در خانه های لوکس می خوابد

پسر کارتون خوابی که هر شب در خانه های لوکس می خوابد ، گاهی اوقات هنگامی که چشم انسان به برخی از همنوعان خود می افتد که شب را تا به صبح در خیابان می گذرانند و برای پیدا کردن اندک سرپناهی چه رنجهایی را که متحمل نمی شوند ازرده خاطر می شود.

 

به گزارش پارس ناز اما همه افراد که به علت های مختلف به خیابان خوابی روی می اورند اینطوری نیستند.جوان 26 ساله با کمک گرفتن از ذهن خود راه حل جالبی بدست اورد.وی با اندک پولی که گدایی می نمود اواخر شب درست و حسابی به سر و وضع خود می رسید.خود را اینقدر تمیز و مرتب جلوه میداد که همه فکر می کردند فرد متشخص و پولداری است.

 

به گزارش پارس ناز هنگامی که وی در خیابانهای نیویورک سیتی قدم می زد نگاه دختران زیادی را به سمت و سوی خود جذب می نمود.هر شب عده زیادی او را به منزل خود دعوت می نمودند

پسر کارتون خوابی که هر شب در خانه های لوکس می خوابد

آقای جو می گوید :”نیویورک سیتی 8 میلیون نفر جمعیت دارد.تا دلت بخواهد اینجا دختر ریخته است.جلو هر کدام بری و بگویی دوستت دارم بدون معطلی جواب مثبت می دهند.به همین سادگی می توان سرپناه شب را پیدا نمود.همین دیشب در بهترین ساختمان شیک خوابیدم .غذا ها و نوشیدنیهایی را خوردم که بچه های پولدار و باکلاس نوش جان می کنند.

پسر کارتون خوابی که هر شب در خانه های لوکس می خوابد

جو می گوید هنگامی که مادرش فهمیده در خط مواد مخدر است وی را از خانه بیرون کرده است.وی می افزاید برخی شب ها که بازار داغ نیست مجبورم دو سه شبی کارتون خوابی کنم.اما در نهایت سر و وضع مناسب بهترین شیوه برای جوانان امروزیست.

 

من هر چند گاهی کارتون خوابم اما گاهی پولهای هنگفت به جیب می زنم.اگر نگاهی به کارتون خوابهای نیویورک بیندازید بدون تردید مثل من نمی توانید پیدا نمایید.

 

 

منبع: دیلی خبر