پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکس

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکس

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی,ایرینا شایک با نام اصلی ایرینا شایکلیسلامُوا ، نامزد فوتبالیست مشهور کریستیانو رونالدو و مدل روسی است که از سال 2007 به شهرت بسیار رسیده است.

 

 ایرینا متولد 6 ژانویه سال 1986 در یمانژلینسک روسیه از یک پدر تاتار و مادر روسی است. او می گوید چهره غیرمعمولش را از پدرش به ارث برده است ، چهره ای که به دلیل پوست تیره، به نظر بسیاری از مردم، او اهل امریکای جنوبی است.

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکساو می گوید:”پدرم پوست تیره داشت چون اهل تاتار بود ، برخی از تاتارها شکل برزیلی ها به نظر می رسند. چشمان روشنم را از مادرم به ارث بردم.”

 

مادر او ناتالیا یک نقاش و معلم موسیقی مهدکودک بود و پدرش در معدن زغال سنگ کار می کرد. او یک خواهر بزرگتر از خود به نام تاتیانا دارد.

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکسشایک نوازندگی پیانو را از سن 6 سالگی شروع کرد. در 9 سالگی در یک مدرسه موسیقی ثبت نام کرد و هفت سال در آنجا تحصیل کرد و در این مدت هم نوازندگی پیانو و هم خوانندگی در گروه کر را انجام می داد، چون مادرش علاقمند بود وی در این زمینه تحصیل کند.

 

پدر وی وقتی او تنها 14 سال داشت بر اثر ذات الریه فوت کرد و مادرش مجبور شد برای امرار معاش خانواده دو شغل همزمان داشته باشد.

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکسایرینا شایک بعد از دبیرستان در رشته بازاریابی مشغول به تدریس شد ولی به گزارش پرشین وی آن را کسل کننده یافت و با خواهرش در یک موسسه زیبایی وارد شد.

 

در آنجا شخصی از یک کمپانی مدلینگ متوجه چهره زیبای غیرمعمول او شد و به او پیشنهاد شرکت در رقابت های زیبایی سال 2004 را داد و وی برنده شد.

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکس او تاکنون در چندین مجله به عنوان جذابترین زن دنیا رای آورده است، ایرینا از بهار سال 2010 با کریستیانو رونالدو آشنا شده است که گفته می شود بر سر یکی از عکس برداری های برند ارمانی که هر دو مدل آن بودند با هم آشنا شدند.

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکس

بیوگرافی نامزد کریستیانو رونالدو و چهره بدون آرایش وی +عکس

 

 

 

 

 

منبع:پرشین وی