پارس ناز پورتال

قاصدک 24

افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

 افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

 

انحطاط جنسی در سوئیس مسئولان را شوکه کرد . 11 هزار نفر در این کشور متهم به رابطه جنسی با اسب هستند ! به گزارش پارس ناز آمار وحشتناک و تکان دهنده از کثیف ترین اقدام انسانی نسبت به حقوق حیوانات و تجاوزهای جنسی به اسب در سوئیس مدافعان حقوق حیوانات را نگران کرده است.

 

یک بنیاد دفاع از حقوق حیوانات سویس اعلام کرد که میزان تجاوز و سوء استفاده از حیوانات در این کشور رو به افزایش گذاشته است به گونه ای که بگزارش پارسناز در سال 2014 میزان سوء استفاده جنسی از حیوانات حدود 10 درصد نسبت به سال قبل تر از آن افزایش داشته است.

افزایش تکاندهنده آمار تجاوز جنسی به اسب

همین آمار نسبت به یک دهه قبل سه برابر شده است.به گزارش نازوب به نقل از آر تی، این بنیاد حقوق حیوانات در سویس با اظهار نگرانی از این روند یادآور شده که میزان سوء استفاده جنسی از اسب در این میان وضع نگران کننده تری دارد.

 

در سویس 110000 اسب در 18000 مزرعه وجود دارد و روزنامه 20 دقیقه سویس نوشته است می توان گفت بیشتر از 10000 (ده هزار) نفر دز سویس متهم به سوء استفاده جنسی از حیوانات هستند که در این میان اسب ها از قربانیان مهم این سوء استفاده ها هستند.

 

یادآور می شود در این گونه موارد معمولا دسترسی به آمار واقعی بسیار دشوار است و آمار ثبت شده تنها بخش کوچکی از آمار واقعی را در بر می گیرد. سویس تنها حدود هفت میلیون جمعیت دارد.بسیاری بر این عقیده اند پوچ گرایی و ولنگاری افراطی و انحراف جنسی از عوامل این رفتار ضد اخلاقی و غیر انسانی است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز وحشیانه 30 سیاه پوست به خبرنگار ایرانی!! +عکس 

 

دانستنی های ترس از لذت هم آغوشی

 

محدوده رفتار جنسی نوجوانان 

 

دانستنی های انحراف جنسی