پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم از هر 70 میلیون مادری که باردار می شوند ممکن است در زایمان خود چنین فرزندانی بدنیا بیاورند.واقعا به دنیا اوردن و بزرگ نمودن چنین دوقلوهایی صبر و حوصله ویژه ای می طلبد که جز مهر مادری چیزی دیگر تحمل انرا نخواهد داشت.

خانم شارون ترنر 38 ساله می گوید با چه زحمتی فرزندان را به دنیا اوردم تازه مشکلات من شروع شد ه بود.فرصت سر خاراندن ندارم.از غذا دادن و خواباندن 4 قلوها بگیر تا شستن و رسیدن به اور زندگی واقعا سخت است.وی می افزاید در طول روز 18 ساعت از وقتش را صرف غذا دادن،شستن نوزادان و خواباندن انها می نماید.واقعا شرایط بسیار حادتر از ان چیزی است که تصورش را می کردم.

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

خانم شارون از ان دست خانم هایی است که در دنیا تنها 4 لنگه مثل خودش دارد.یعنی در دنیا 4 زن با چنین ویژگیهایی وجود دارند که در یک زایمان 4 قلو زایی نمایند و دو تا پسر و دو تا دختر به دنیا بیاورند.به گزارش پارس ناز البته در این کار شوهر خانم جولیان 44 ساله با تمیز کردن و شستن لباسها و مرتب کردن رختخواب بچه ها به خانمش کمک می نماید.

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

زن و شوهر بر این باورند تا زمانی که فرزندان بزرگ شوند باید 30 هزار پوشک بچه عوض نمایند.خانم شارون سال گذشته در ماه مارس بود که 4 قلوهای خود را 11 هفته زودتر از موعد مقرر به دنیا اورد.اکنون دو تا پسر انها به نام جیمز و جوشوا و دو دخترشان امیلی و لورن تقریبا بزرگ شده اند.خانم ترنر می گوید چند ماه اول کلا خواب بر ما حرام شده بود.

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

انها نیازمند توجه بیشتر و غذا دادن بودند.سه ساعت طول می کشید که 4 تا بچه را غذا بدهیم.هر 4 ساعت یکبار اینکار باید تکرار می شد.هنگامی که کارم تمام می شد نفس راحتی می کشیدم که چند لحظه ای استراحت می کنم.آنها در ابتدا 80 تا پوشک گرفتند اما فایده نداشت و تصمیم گرفتند به صورت کلی تر خرید نمایند.

 

خانواده مجبور شدند ماشین کوچک خود را عوض نمایند و انرا تبدیل به ماشین بزرگتری نمایند تا در سفر راحتر باشند.اکنون هزینه های زندگی برای خانواده سرسام اور است.ترنر می افزاید خوراک هفتگی ما شده ماست و موز.هنگامی که فکر می کنم بچه ها که بزرگ شوند به چه چیزهایی احتیاج دارند سرم سوت می کشد.

مشکلات و سختی های چهار قلو زاییدن این خانم +عکس

آقای ترنر بسیار نگران وضعیت خانم می باشد او باید به کارش که مدیر فروش است بپردازد و خانمش دست تنهاست.اخیرا مادر و پدر خانم شارون ،ساندرا 66 و استیو 63 ساله به کمک دخترشان شتافته اند تا گوشه ای از مشکلات زندگی را از دوش او بردارند.علیرغم مشکلات اما آقای ترنر فرزندان را رحمت و برکت خانه می داند و تصمیمی برای جلوگیری از فرزندان بیشتر ندارد.

 

 

منبع:دیلی خبر