پارس ناز پورتال

قاصدک 24

استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس

استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس

استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک

 

گاوبازی در مکزیک از سرگرمیها و ورزشهای خطرناک ولی پبطرفدار است . در اکثر کشورهای جهان امروزه شغل ها و مکان هایی ویژه افراد کوتوله در نظر گرفته شده است. اما ظاهرا در بعضی از مناطق دنیا از این افراد سوء استفاده می شود.

 

گاوبازها باید بدنی چالاک و فرز داشته باشند تا بتوانند به راحتی در موقع خطر بدوند و فرار کنند یا از روی بدن گاو بپرند . به گزارش پارسناز اما گروهی از گروه های گاو بازی در کشور مکزیک چندین گروه از این افراد کوتوله و دچار معلولیت را استخدام کرده اند تا از آنها به عنوان ماداتور یا همان ” گاو باز ” استفاده کنند. این افراد به دلیل کوتاهی قد و قامت و جثه خود عموما در برابر گاو ها به زمین می خورند و باعث خندیدن تماشاگران می شوند.

 استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس

یک گروه حامی افراد کوتاه قد در مکزیک با انتشار آماری اعلام کرده است که حدود 200 نفر انسان قد کوتاه در این گروه ها فعالیت کرده و تورهایی را در مکزیک ، کلمبیا و آمریکا برگزار می کنند.

 استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس

پای صحبت این افراد که مینشینی بعضی از این افراد کوتاه قد میگویند  برای این حرفه را برگزیده اند که می خواهند در سطح جامعه جدی گرفته شوند و یا به عنوان یک ورزشکار شناخته شوند.اما بسیاری معتقد هستند که در حقیقت متاسفانه این افراد به دلیل فقر مالی و نداشتن امکان دیگری برای زندگی دست به این کار می زنند.

 

 

 

 مطالب مرتبط:

 

 

زنی که با شجاعت جان همسر مست خود را نجات داد + عکس

 

وحشتناک ترین رسم و رسوم ها در دنیا (عکس)

 

آشنایی با وحشی ترین و خونین ترین مسابقه (عکس)

 

مسابقات احمقانه ولی جالب (عکس)

 

شجاع ترین و اولین خانم گاو باز (عکس)