پارس ناز پورتال

چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند+عکس

چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند+عکس

چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند

 

دختر زیبای روسی چشمهای خارق العاده ای دارد که دانشمندان را شگفت زده نموده است . به گزارش پارس ناز این دختر جوان با چشمهای خود قادر به دیدن داخل بدن انسانهاست .در دنياي سينما با به کارگيري جلوه‌هاي ويژه، انواع و اقسام شخصيتهاي ايکس من و نامرئي و داراي امکانات خارق العاده فراوانند اما در دنياي واقعي دختري به نام ناتاشا هست که چشم‌هايش ظاهراً توانايي و قدرت اشعه ايکس را دارند و او مي‌تواند بدون هيچ وسيله ديگري اعضاي دروني بدن ديگران را ببيند و از وجود بيماري يا شکستگي در آن‌ها خبر دهد.

 

يک دختر روس ادعا مي‌کند با اشعه‌اي که در چشمانش وجود دارد به راحتي مي‌تواند اعضاي داخلي بدن انسان‌ها را ببيند و گاهي بهتر از خود پژشکان بيماران را تشخيص دهد. دختري روسي به نام ناتاشا در سال 1987 به دنيا آمده و هم‌اکنون در مرکز بيماري‌هاي خاص بيمارستان مسکو مشغول کار است.

 

او در برابر نگاه‌هاي ده‌ها پزشک متخصص و دانشمند ماهر که براي مشاهد توانايي او به روسيه رفته بودند، گفت:‌«کنار مادرم در خانه نشسته بودم که ناگهان فهميدم چشمانم جور ديگري مي‌بيند. در کمال حيرت متوجه شدم مي‌توانم اعضاي داخلي بدن مادرم را ببينم. بعد هم بلافاصله به او گفتم که اعضاي بدنش در چه حالتي هستند و چطور کار مي‌کنند.

چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند+عکس

از آن به بعد ديگر چشم‌هاي من به حالت عادي بدن‌ انسان‌ها را نمي‌بيند، چون مي‌توانم براي چند ثانيه اندام‌هاي دروني بدن آنها را به صورت رنگي ببينم و حتي وضعيت آنها را تحليل کنم. من خودم نام اين نوع نگاهي که دارم، ديد پزشکي گذاشته‌‌ام.» ناتاشا دمکينا در سال 2003 به لندن دعوت شد و در پي آن به نيويورک و توکيو هم سفر کرد.

 

براي اثبات درستي گفته‌هاي ناتاشا، جمعي از پزشکان روسيه تصميم گرفتند آزمايش‌هايي روي او انجام دهند. آنها از اين دختر خواستند تا هرچه در معده يکي از پزشکان حاضر مي‌بيند، روي کاغذ نقاشي کند. چيزهايي که ناتاشا در اين آزمايش مي‌کشيد و ادعاهايي که مي‌کرد، بسيار حيرت‌آور بود.

 

او در نقاشي جاي زخم معده دکتر را به‌خوبي نشان داده بود و در جواب پزشکي که اصرار داشت يکي از افراد حاضر به مبتلا به سرطان معده است، پاسخ داد که فقط چيزي شبيه يک کيست را در معده او مشاهده مي‌کند. البته هميشه هم تشخيص‌هاي اين دختر نوجوان درست از آب در نمي‌آيد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 دندانهای این دختر عجیب در بینی اش است + عکس

 

ازدواج دختر عجیب با شوهر مقوایی + عکس

 

این دختر عجیب زیبا سه پا دارد +(عکس)

 

این دختر عجیب هرگز سیر نمی شود (+عکس)