جستجو در پارس ناز

هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس

هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس

هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس, ایده‎های ما به منظور ساخت آسان هدایایی توسط خود شما و استفاده از لحظات زیبای زندگی‌تان در عکس‎های خانوادگی‌تان است. از یکی از این ایده‎ها برای جشن گرفتن روز مادر استفاده کنید.

 

روز مادر را با تبدیل خاطراتی دوست داشتنی به هدایای زیبای روز مادر، جشن بگیرید.

گلدان‎های ایده‌آل
زمانی که مادر شما گروهی از گلدان‎ها را که دارای عکس صورت افراد محبوب زندگی‌اش می‎باشند را مشاهده کند، قادر به جلوگیری از خنده‌ی خود نیست. گلدان‎هایی شیشه‌ای با طرفین صاف و هموار انتخاب کنید.

 

عکس اعضای خانواده‌ی خود را پرینت بگیرید و به نحوی بزرگ کنید که سر افراد در عکس تقریبا به ارتفاع گلدان‎ها باشد.

 

سر عکس‎ها را جدا کنید، سپس قسمت بالایی پیشانه را برش دهید. چند سانتیمتری کاغذی که روی آن، عکس را چاپ کرده‌اید به نحوی برش دهید که از ارتفاع گلدان کمی بیشتر باشد ولی پهنای آن به قدری باشد که حول گلدان قرار گیرد.

 

سر عکس را در مرکز قرار دهید. کاغذ را دور گلدان بپیچید و چین‎ها را صاف کنید. حاشیه کاغذ را با قیچی یا تیغ بگیرید و آن را روی گلدان با چسب بچسبانید. گیاهان سبزی که باعث می‎شوند آرایش موی جالبی به سر‎ها داده شود، انتخاب کنید.هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکسزیر لیوانی یا زیر بشقابی حاوی عکس
زمانی که از زیرلیوانی یا زیر بشقابی‎ها استفاده نمی‎شود، می‎توانید از آن‌ها به عنوان یک نگهدارنده‌ بشقاب دکوری برای نشان دادن عکس‎های دوست داشتنی‌تان استفاده کنید. می توانید از کاشی های تزئینی هم استفاده کنید.

 

عکس‎ها را به اندازه‌ی درون آن‎ها برش دهید. با استفاده از یک چسب، عکس‎های خود را بر روی کاشی‎ها بچسبانید و برای جلوگیری از نفوذ آب پشت آن را نیز چسب بزنید. قبل از چسباندن عکس‎ها، مطمئن شوید که کاشی‎ها یا زیر لیوانی مورد نظر کثیف نیست تا گرد و غبار یا کثیفی روی عکس‎ها ننشیند.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکسپیام تصویری روز مادر
شما می‎توانید یکی از حروف کلمه‎ را با عکس‎های مختلف تزیین کنید و آن را بالای جالباسی قرار دهید تا هر روز، روز مادر را تبریک بگویید.

 

شما می‎توانید ورقه‎های فیبر آماده با رنگ دلخواه خود را رنگ آمیزی کنید. سپس اجازه دهید رنگ خشک شود، یک حرف را انتخاب کنید و روی آن عکس‎ها را قرار دهید و استفاده از نوار چسب‎های پهن آن‎ها را کنار هم قرار دهید.

 

با دقت عکس‎ها و حرف را به سمت پایین بچرخانید و اطراف حرف را با نظم خاصی عکس‎ها را با استفاده از چسب کاغذ بچسبانید.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکساستفاده از جلد کتاب به عنوان قاب عکس
جلد یک کتاب قدیمی و زیبا را به قاب عکس مورد علاقه‌ی مادر خود تبدیل کنید. با استفاده از تیغ در جلوی کتاب یک مستطیل در آورید. برای ایجاد قاب عکس، در چند صفحه‌ی اول کتاب یک منفذ و روزنه‌ی مستطیلی شکل ایجاد کنید

 

( این مستطیل را به نسبت روزنه‌ روی جلد کتاب کوچکتر برش دهید). این صفحات را به یکدیگر و سپس به جلد کتاب با استفاده از چسب متصل کنید، سپس یک عکس را با استتفاده از نوار چسب پهن در این قاب عکس ساختگی قرار دهید.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکساستفاده از کاغذ رنگی برای ایجاد هدایای تصویری
مادرتان را در روز مادر با یک هدیه‌ تصویری که شبیه به هدایای دیگر نباشد شگفت زده کنید، طبق این ایده‌ی جالب ما برای روز مادر، از کاغذ‎های رنگی برای ایجاد یک افکت رنگی سایه مانند برای عکس‎های مورد علاقه‌ تان استفاده کنید.

 

یک کاغذ رنگی بزرگ را به اندازه‌ی یک تصویر دارای اندازه استاندارد در آورید. یک عکس خاص را با استفاده از برنامه‎های ادیت عکس سیاه و سفید کنید و تنظیمات پرینتر خود را به نحوی تنظیم کنید که طبق اندازه‌ی مناسبی آن را پرینت بگیرد.

 

یک کاغذ رنگی در پرینتر خود قرار دهید و عکس را پرینت بگیرید. همین کار را با کاغذ‎های رنگی متفاوت تکرار کنید تا عکس‎های رنگی متفاوت و زیبایی ایجاد کنید.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکسعکس‎های ترکیبی سیاه و سفید
قدردانی خود را از مادرتان در روز مادر با استفاده از تصاویر ترکیبی ویژه نشان دهید، تصاویری که او بتواند آن‎ها را آویزان کند و سال‎ها مورد تحسین قرار دهد. یک حرف چوبی برش خورده‌ی بزرگ (ما حرف “م” را به نشانه مادر انتخاب کردیم،

 

ولی این حرف می‎تواند حرف اول نام مادر شما باشد) را انتخاب و لبه‎های بیرونی آن را با رنگ روشنی رنگ آمیزی کنید و سپس اجازه دهید رنگ خشک شود.

 

یکسری عکس‎های منتخب زیبا را انتخاب و چاپ کنید. عکس‎ها را برای قرارگیری بر روی بخش جلویی حرف مورد نظر برش دهید و سپس هرکدام از آن‎ها را با استفاده از یک لایه نازک چسب کاغذ، روی چوب بچسبانید.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکسظروف شیشه ای برای نمایش عکس ها
از ظروف شیشه‌ای ساده ( نظیر شیشه‌ مربا ) استفاده کنید تا به مادر خود نشان دهید چقدر به روز مادر اهمیت می‎دهید.

 

عکس‎های خانوادگی مورد علاقه خود را بر روی کاغذ چاپ معمولی پرینت بگیرید، آن‎ها را طبق اندازه ظروف برش دهید و سپس آن‎ها را بر روی ظروف یا گلدان‎های شیشه‌ای متنوعی که دارید قرار دهید.
هدایای روز مادر را به صورت تصویری درست کنید +عکس

 

 

منبع : seemorgh.com