جستجو در پارس ناز

ترفندهایی مناسب برای داشتن پوستی درخشان بعد از خواب شبانه

ترفندهایی مناسب برای داشتن پوستی درخشان بعد از خواب شبانه

ترفندهایی مناسب برای داشتن پوستی درخشان بعد از خواب شبانه,در این مقاله با روش هایی برای داشتن پوست شاداب و درخشان پس از خواب شبانه آشنا خواهید شد.

 

اول از همه باید متذکر شویم که اگر می خواهید پوست درخشان داشته باشید، باید شب ها به اندازه ای که به مسواک زدن خود اهمیت می دهید به پوستتان نیز اهمیت بدهید.

 

– هر شب پوست خود را با یک پاک کننده ی مناسب پوستتان تمیز و پاک کنید تا هیچ آلودگی و آرایشی روی پوستتان باقی نماند زیرا باعث مسدود شدن منافذ پوست و در نتیجه پیری و خستگی پوست می شود.

 

– از یک لایه بردار ضعیف استفاده کنید تا علاوه بر اینکه به پوستتان آسیبی نرسد لایه بردار سلول های مرده ی روی پوستتان را حذف کند که این کار درخشندگی فوق العاده ای به پوستتان می دهد.

 

– هر شب یک قطره روغن زیتون یا بادام را کف دست خود بریزید و روی پوستتان ماساژ دهیداین کار پوستتان را درخشان می کند.

 

– استفاده از کرم مرطوب کننده ی مخصوص نوع پوستتان را فراموش نکنید زیرا مرطوب کردن پوست مهم ترین دلیل شادابی و درخشانی پوست می باشد.

 

– هر هفته چند شب روی پوست خود ماسک خواب قرار دهید و بخوابید سعی کنید از ماسک های آب رسان ، هیدراته یا حاوی روغن آووکادو استفاده کنید زیرا پوست در هنگام خواب ترمیم سلولی دارد می تواند بیشتر پذیرای محصولات پوستی باشد.

 

 

منبع:آرایشیک