پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس

ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس

ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس,دیروز، 8 مارس، روز جهانی زن بود. در این روز در سرتاسر دنیا سخنان زیادی درباره مشکلات زنان و برابری حقوق زن و مرد گفته شد. ستاره ها هم به نوبه خود این روز را با این پیام که هنوز به برابری زن و مرد نرسیده ایم به همجنس های خود تبریک گفتند.

 

«تیلور سوییفت» در زیر عکسی که همراه با دوستانش از جمله «سلنا گومز» گرفته بود نوشت: «بهترین حالت ما زمانی است که همدیگر را خوشحال می کنیم. روز جهانی زن مبارک»
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«پینک» عکسی که با دخترش گرفته را در توییتر به اشتراک گذاشت و گفت: «مسئله این نیست که کی می خواهد به من اجازه بدهد، مسئله این است که کی می خواهد جلوی من را بگیرد. روز جهانی زن مبارک».
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«ویکتوریا بکهام» گفت: « ما باید برای حقوق، سلامت و آموزش زنان به پا ایستیم، به من بپیوندید تا این تغییرات را به وجود بیاوریم»!
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«کریستن بل» در توییتر نوشته بود: « اگر بلد بودم عکس پروفایلم را عوض کنم امروز این عکس را می گذاشتم».
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«کورتنی کارداشیان» در پیامی نوشتاری در اینستا گرام این روز را تبریک گفته بود. «به افتخار زنان قوی، چه آنها را بشناسیم، چه خودشان باشیم و یا آنها را بزرگ کنیم».
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«کریستینا میلیان» نیز پیامی نوشتاری در فیسبوک گذاشته بود: « دلم می خواهد یک لحظه وقتتان را بگیرم تا به خانم ها بگویم چقدر شگفت انگیز هستند.
 
 
امروز و هر روز این فرصت را داریم که از قدرت هایمان استفاده کنیم و در کنار هم جمع شویم  و دنیا را بهتر کنیم. برای فرزندانمان، همسارانمان و خودمان.»
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکستبریک «هیلاریا بالدوین» در اینستاگرام کمی دور از انتظار بود. «الک دارد سهم خودش را در جشن گرفتن این روز با آماده کردن صبحانه برای این خانم های پشمالو ایفا می کند. امیدوارم همه شما عزیزان روز بی نظیری داشته باشید. به افتخار خودمان دخترها»!
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس«آنا سوفیا راب» هم در اینستاگرام این عکس را به اشتراک گذاشته بود: «من یک زن هستم. شما چه توانایی خارق العاده ای دارید؟»
ستارگان «روز زن» را چطور تبریک گفتند؟ +عکس