پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نحوۀ به وجود آمدن لقب CR7 برای رونالدو! +عکس

نحوۀ به وجود آمدن لقب CR7 برای رونالدو! +عکس

نحوۀ به وجود آمدن لقب CR7 برای رونالدو! وآیا میدانستید کریستیانو رونالدو در بدو ورودش به منچستر یونایتد قصد داشت شماره 28 را به تن کند ؟!

 


اما سر الکس فرگوسن این خواسته را رد کرد و اصرار داشت که او همانند جرج بست , اریک کانتونا و دیوید بکهام شماره 7 را بپوشد. این موضوع آغازی بود برای ایجاد لقب” CR7 “.

 

 

 این پیراهنی است که باید توسط بازیکنانی که اندکی متفاوت هستند، پوشیده شود. بازیکنی که انفرادی تر و تکنیکی تر کار میکند. به هر حال این نگاهی است که وجود دارد.

 

نصب پلاک CR7 بر خانۀ رونالدو: کریستیانو 29 ساله مبلغ زیادی خرج کرد تا پلاک “CR7” را بر خانه پنج میلیون پوندیش در مادرید نصب و این خانه را به اسباب و وسایل راحت و مدرن مجهز کند.

 

 

ماه پیش شیخ منصور مالک باشگاه منچسترسیتی پیشنهادی نجومی به رونالدو داد ولی او می‌گوید در حال حاضر قصد ندارد مادرید را ترک کند. هرچند که اگر یک روز بخواهد از اسپانیا برود قطعا لیگ برتر و شمال غرب انگلیس را ترجیح خواهد داد.

 

 

رونالدو که چند سال پیش در ازای 80 میلیون پوند به رئال مادرید پیوست و گرانترین بازیکن جهان لقب گرفت، گفت: این بیشترین ولخرجی بود که من تا بحال کرده ام.

نحوۀ به وجود آمدن لقب CR7 برای رونالدو! +عکسگفتنی است که وقتی شایعۀ ترک منچستر و انتقال رونالد مطرح بود، روزی رونالدو در کمال تعجب همگان با پیراهن رئال در تمرین منچستر حضور یافت تا بدینوسیله پیوستنش به رئال را تایید کند.

نحوۀ به وجود آمدن لقب CR7 برای رونالدو! +عکس