پارس ناز پورتال

کاشت ابرو مردانه و ریش و سبیل با روش های نوین و تخصصی

مجموعه : نکات سلامت مو
کاشت ابرو مردانه و ریش و سبیل با روش های نوین و تخصصی

داشتن ابروها و ریش و سبیل پرپشت یکی از عوامل جذابیت در چهره مردان است. در بسیاری از تحقیقات انجام شده این موضوع ذکر شده است که داشتن ریش و سبیل پرپشت یکی از عواملی است که نشانگر سطح بالای تستوسترون در بدن مردان است. این موضوع به دلایل زیستی به صورت ناخودآگاه برای خانم‌ها جذابیت بیشتری دارد و یکی از فاکتورهای اصلی جذابیت و زیبایی مردانه در چهره آقایان است.

 

به همین دلیل بسیاری از آقایان که به صورت ژنتیکی ابرو و ریش و سبیل پرپشتی ندارند به دنبال راه‌حل‌هایی برای پرپشت به نظر رسیدن ریش و سبیل و ابروان خود هستند. هر چند کاشت ابرو و ریش و سبیل به عنوان بهترین راه‌حل در این موارد شناخته می‌شود اما انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای کاشت ابرو مردانه کار دشواری است.

 

در کاشت ابرو مردانه طراحی درست ابرو، انتخاب بانک موی مناسب و مواردی از این دست اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا بیشتر آقایان به هیچ عنوان دوست ندارند که ابروان آن‌ها ظاهری غیرطبیعی به خود بگیرد.

 

معمولاً دست خانم‌ها برای اصلاح فرم ابروهایشان بعد از کاشت به نسبت آقایان بازتر است اما با توجه به این که بیشتر مردان دوست ندارند که ابروهای آن‌ها اصلاح شود باید از ابتدا در کاشت ابروهای آن‌ها دقت بیشتری شود.

 

اگر شما هم متقاضی کاشت ابرو و ریش و سبیل هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با روش‌های انجام کاشت ابرو و ریش و سبیل مردانه آشنا شوید و همین‌طور بتوانید بهترین کلینیک و پزشک ممکن را برای انجام عمل کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل خود انتخاب کنید.

 

کاشت ابرو مردانه

اساس عمل کاشت ابرو در خانم‌ها و آقایان یکسان است. برای انجام این عمل ناحیه‌ای که ضخامت و جنس موهای آن بیشتر شبیه جنس موهای ابرو است به عنوان بانک مو انتخاب می‌شود؛ سپس فولیکول‌های مو از ناحیه بانک مو برداشته و به ناحیه مورد نظر پیوند زده می‌شوند.

 

روش‌های متنوعی برای برداشتن فولیکول‌های مو از ناحیه بانک مو و پیوند آن‌ها به ناحیه مورد نظر وجود دارد.در روش‌های قدیمی‌تر برشی نواری شکل از پوست ناحیه بانک مو برداشته می‌شود؛ سپس فولیکول‌های مو از روی این برش برداشته می‌شوند و به محل مورد نظر پیوند زده می‌شوند.

 

این روش، روشی تهاجمی‌تر به نسبت شیوه‌های جدیدتر کاشت ابرو است اما به کمک آن می‌توان تراکم بیشتری برای موهای کاشته شده داشت.در برخی روش‌های جدید کاشت ابرو، به جای برداشتن یک برش نواری از پوست ناحیه بانک مو، فولیکول‌های مو به صورت مستقیم از بانک مو برداشته شده و به محل مورد نظر پیوند زده می‌شوند.

 

دوران نقاهت و زخم‌های ایجاد شده در این روش کمتر هستند. معمولاً این روش برای کسانی که به تراکم موی زیادی نیاز دارند، روش مناسبی نیست.موضوعی که باعث تمایز کاشت ابرو مردانه و زنانه از یکدیگر می‌شوند شیوه طراحی ابرو کاشته شده است.

 

کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده به عنوان اولین کلینیک تخصصی کاشت مو در ایران، یکی از بهترین مراکز برای انجام عمل‌های کاشت مو و ابرو در ایران است. دکتر نیلفروش زاده سبک خود را در طراحی خط رویش مو دارد. این سبک بهترین نتایج را با خود به دنبال دارد و باعث می‌شود تا از نتیجه عمل خود راضی باشید.

کاشت ابرو مردانه ،کاشت ریش و سبیل مردانه

کاشت ریش و سبیل مردانه

کاشت ریش و سبیل در آقایان طرفداران زیادی دارد. خصوصاً با توجه به این نکته که به دلیل جای زخم، بیماری‌های مانند آّبله یا جای سوختگی، بسیاری از آقایان دچار ریزش در برخی از نواحی ریش و سبیل خود هستند.

 

خبر خوب برای این افراد این است که کاشت ریش و سبیل بر روی جای اسکار و سوختگی قابل انجام است و می‌توان به کمک کاشت ریش و سبیل به‌ آسانی این جای زخم‌ها را پوشاند.

 

اساس عمل کاشت ریش درست مانند عمل کاشت ابرو است. با این تفاوت که ممکن است نواحی دیگری را هم بتوان به عنوان بانک موی مناسب برای انجام عمل کاشت ریش و سبیل در نظر گرفت.

 

جهت رشد مو در هنگام عمل کاشت ریش و سبیل نسبت به عمل کاشت مو از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است؛ زیرا بعد از انجام عمل کاشت موی سر و بلند شدن موها، جهت مو خود به‌ خود تنظیم خواهد شد اما درباره موهای ریش و سبیل این‌گونه نیست.

 

به همین دلیل است که عمل کاشت ریش و سبیل نسبت به عمل کاشت موی سر، عملی با ظرافت بسیار بیشتری به حساب می‌آید؛ زیرا در صورتی که جهت موی کاشته شده درست نباشد در نتیجه نهایی جراحی و ظاهر فرد تأثیرات بسیار ناخوشایندی خواهد داشت.

 

عوارض رایج کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل

 

کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل درست مانند هر عمل تهاجمی دیگری با برخی عوارض همراه هستند. در صورتی که پیش از انجام عمل جراحی کاشت ابرو و ریش و سبیل خود به پزشکی متخصص مراجعه کرده باشید از همه عوارض احتمالی و شرایط خود قبل و بعد از انجام عمل آگاه خواهید شد.

 

لازم است بنا بر نظر پزشک مراقبت‌های قبل و بعد از عمل جراحی را به طور کامل انجام دهید. در صورتی که این مراقبت‌ها به صورت کامل انجام شوند، احتمال بروز عوارض بعد از انجام عمل کاشت ابرو و ریش و سبیل به کمترین میزان ممکن تقلیل خواهد یافت.

 

رایج‌ترین عارضه از میان عوارض کاشت ابرو و ریش و سبیل، خارش محل کاشت است. در این حالت مهم است به هیچ عنوان محل کاشت را نخارانید و دستکاری نکنید. معمولاً پزشکان داروهایی را برای تحت کنترل در آوردن این خارش برای بعد از عمل تجویز می‌کنند که در صورت استفاده درست از این داروها می‌توانید با چالش کمتری دوران بعد از عمل خود را بگذرانید.

 

خطرناک‌ترین عارضه بعد از انجام عمل کاشت، بروز عفونت در محل بانک مو و یا ناحیه کاشت مو است. در صورتی که هر یک از علائم مربوط به عفونت را تجربه کردید لازم است که هرچه سریع‌تر به پزشک معالج خود مراجعه کنید. بروز عفونت در محل کاشت ابرو بسیار خطرناک است و می‌تواند نتایج عمل شما را به طور کلی تحت تأثیر خود قرار دهد.

عوارض کاشت ابرو و ریش و سبیل، خارش محل کاشت

جمع بندی

عمل کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل، هر دو عمل‌هایی هستند که به نسبت عمل کاشت مو ظرافت‌های بسیار بیشتری دارند. اگر می‌خواهید از این عمل‌ها بهترین نتیجه را به دست آورید بهتر است تا به یک کلینیک و پزشک معتبر در این حوزه مراجعه کنید.

 

دکتر نیلفروش زاده نامی شناخته شده و معتبر در این حوزه دارد. کلینیک دکتر نیلفروش زاده با بیش از 30 سال تجربه موفق و بیش از 12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو موفق بهترین مرکز برای انجام عمل کاشت ابرو مردانه و ریش و سبیل با روش‌های نوین و تخصصی و بهره‌گیری از دانش نوین جهانی است.