پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

سایت مامنت نت مرجع تور , گردشگری و هتل است که با هدف ارائه اطلاعات در بستر مجازی سعی در دسترسی آسان کاربران به اطلاعات سفر و گردشگری دارد.کشور امارات متحده عربی ، که به اختصار به آن U.A.E گفته می شود، فدراسیونی از هفت امیرنشین در شرق شبه جزیره عربستان و در ورودی خلیج فارس است.

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

این کشور خط ساحلی هم بر روی خلیج عمان و هم بر روی خلیج فارس دارد، که از غرب و جنوب غرب با عربستان سعودی، و از جنوب شرق با عمان مرز آبی دارد و در رأس شرقی شبه جزیره موساندام و منطقه خودمختار عمانی درون مرز آن قرار دارد. امارات ، کشوری مدرن و پویاست. برای برخی، این کشور، کشوری پیشرفته و تمیز است و برای برخی دیگر، یک « دیزنی لند » توریستی است.

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

کشور ترکیه کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان منطقه‌ای در جنوب خاور اروپا قرار دارد.پهناوری ترکیه ۷۸۳٬۵۶۲ کیلومتر مربع (۳۷ام) است. ترکیه کشوری کوهستانی و نسبتاً پرباران است.

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

شکل این کشور مانند یک مستطیل است که از سوی خاور و باختر امتداد یافته‌است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه جنوب باختر آسیا و اروپا به شمار می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند.

 

ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه ای برخوردار است و مکان های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت میکنند.جمعیت ترکیه حدود ۷۶ میلیون نفر (برآورد ۲۰۱۳) می باشد، که حدوداً ۷۵ تا ۸۵ درصد مردم سنی و ۱۵ تا ۲۵ درصد هم علوی هستند.

اطلاعاتی درباره دبی و ترکیه و تور لحظه آخری

حکومت ترکیه لائیک است ولی بسیاری از مردم به دین اسلام پایبند هستند و عید فطر و عید قربان در این کشور تعطیل رسمی است. همچنین در ترکیه حدود ۷۰٪-۷۵٪ درصد مردم ترک، ۱۸٪ درصد کرد و ۷٪-۱۲٪ را سایر باشندگان قومی ترکیه تشکیل می‌دهند.

 

تور لحظه آخری دبی ترکیه ارمنستان مالزی تایلند

 

همچنین این سایت بهترین و با کیفیت ترین تور های مسافرتی از آژانس های معتبر را که با صرفه جویی در وقت به آنها کمک میکند مناسب ترین و جذاب ترین گزینه ها را با توجه به علائق و امکاناتـشـان بیابند.

 

خدمات وب سایت مانت نت شامل معرفی آژانس های مسافرتی , تورهای مسافرتی داخلی , تور خارجی , تور لحظه آخری , اطلاعات جاذبه های گردشگری کشورها و معرفی هتل ها است. تورهای خارجی شامل تور دبی , تور تایلند ,تور روسیه,تور افریقا, تور ارمنستان , تور مالزی, تور آنتالیا , تور اروپا , تور ترکیه و تور های محبوب دیگر هست.

 

لازم به ذکر است , برای اینکه این بستر قابل اطمینان تر و تاثیر گذار تر باشد، تنها از آژانسهای مسافرتی که دارای مجوز معتبر میباشند اقدام به ثبت نام بعمل می آید تا شما عزیزان بتوانید با خیالی کاملا راحت تور مناسب با بودجه و شرایط خود را پیدا نمایید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه فرمایید  www.momentnet.net

 

 

منبع : momentnet.net