پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

معرفی بهترین دستگاه لیزر؛ دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

معرفی بهترین دستگاه لیزر؛ دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم؛ بررسی تخصصی این دستگاه ویژه؛ امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های متعددی جهت حذف موهای زائد در بازار عرضه شده است؛ یکی از جدیدترین دستگاه‌های لیزر، دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس است که پس از مدت‌زمان کوتاهی به ‎عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شناخته شد؛

 

چرا که علاوه بر ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم نیز بسیاری از افراد فعال در این حوزه را ترغیب به تهیه این دستگاه کرده است.درواقع این دستگاه با قدرت بالایی که در حذف موهای زائد دارد تاکنون توانسته است در پاسخ به نیاز تمامی افراد، موفق عمل کرده و سبب رضایت‌مندی کاربران مختلف شود؛

 

ازآنجایی‌که مهم‎ترین دغدغه هر فرد به هنگام شروع جلسات لیزر، یافتن بهترین و مؤثرترین دستگاه لیزر است، ما در این مقاله سعی داریم شما را با ویژگی‎های فوقق العاده دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس آشنا کنیم تا با بهره مندی از قابلیت‎های بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، ایمن ترین دوره لیزر را تجربه کنید.

دستگاه لیزر تیتانیوم 2024

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس چیست؟

دستگاه لیزر تیتانیوم توسط شرکت آلما و بر اساس پیشرفته‎ ترین فناوری‎های روز طراحی شده است که تاکنون در حذف موهای زائد، بیشترین اثربخشی را نسبت به دیگر دستگاه‎های لیزر داشته است؛ زیرا این دستگاه لیزر به‌گونه‌ای طراحی شده است که قادر به حذف ریشه موهای زائد از عمیق‌ترین لایه‌های پوست است.

 

هنگامی که از میزان نفوذ دستگاه لیزر تیتانیوم صحبت می‌شود، افراد گمان می‏کنند که شدت تأثیر آن بر پوست به حدی است که سبب سوختگی می‎شود؛ اما باید بدانید که در طراحی هوشمندانه این دستگاه، یک سیستم خنک ‎کننده قوی نیز در نظر گرفته شده است که ایمنی شما را تضمین کرده و از بروز هرگونه سوختگی و التهاب‌های پوستی جلوگیری می‎کند.

 

یکی از مهم‎ترین دلایل تمایز دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با دیگر دستگاه‎های لیزر که سبب شده است به‌عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شناخته شود، میزان اثربخشی آن برای انواع کاربران با پوست‎ و جنس موی مختلف است؛

 

در واقع می‎توان گفت این دستگاه از قدرت بالایی برخوردار بوده که چیزی جز رضایت شما را به دنبال نخواهد داشت. علاوه بر این، سایز بزرگ سر اپلیکاتور این دستگاه نیز سبب کاهش زمان دوره لیزر مراجعین و درنتیجه، سبب افزایش رضایت مراجعین می‎شود.

 

مهم‌ترین ویژگی‎های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

 

تمامی موارد مذکور تنها کلیتی از ویژگی‎های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس بود که سبب شناخته‌شدن آن به‎عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شده است. این دستگاه با داشتن مجوزهای FDA آمریکا و CE که مجوز استاندارد اروپا است، دیگر تردیدی در انتخاب آن، باقی نگذاشته است؛ اما برای شناخت هر چه بیشتر دستگاه لیزر تیتانیوم، در این قسمت به بررسی دو تا از مهم‌ترین ویژگی‎های آن پرداخته‎ایم.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

برخورداری از 3 و 4 طول‌موج مختلف دستگاه لیزر تیتانیوم

 

یکی از مهم‎ترین دلایلی که سبب شده است دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس به‌عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شناخته شود، برخورداری آن از سه طول‌موج مختلف است؛ به گونه‎ای که با استفاده از دیود خوشه‌ای Trio، سبب انتقال هم‌زمان سه طول‌موج مختلف از اپلیکاتور می‌شود. درواقع با ترکیب این طول‌‌موج‎ها، به عمق بافت پوست نفوذ کرده و منجر به حذف ریشه‌های مو می‎شود.

 

در برخی از جدیدترین نمونه‌های دستگاه لیزر تیتانیوم، برای افزایش اثربخشی و ایجاد مزایای بیشتری نظیر رفع تیرگی‎های پوست، طول‌موج چهارم نیز به این دستگاه اضافه شده که با روشن سازی نواحی تیره بدن بیش‌از‌پیش منجر به رضایتمندی کاربران شده است. سه طول‌موج اصلی این دستگاه لیزر به شرح زیر است:

 

 • Alex 755m: این طول‎موج جهت بهبود کیفیت لیزر برای انواع مو با رنگ‌های مختلف لحاظ شده است.

 

 • YAG 1064nm: از مؤثرترین دلایل اثربخشی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس برای پوست‌های تیره، استفاده از این طول‎موج است.

 

 • Speed 810nm: این طول‌موج نیز جهت کاهش زمان درمان و بالارفتن سطح کیفی دوره لیزر، در طراحی این دستگاه در نظر گرفته شده است.

 

 • طول موج 940 نانومتر: مخصوص روشن کنندگی نواحی خاص و تیره

 

دارابودن سیستم خنک‌کننده ICE Plus

درواقع وجود سیستم خنک‎کننده ICE Plus سلامت کاربران را در تمامی مراحل دوره لیزر تضمین کرده و از بروز هرگونه قرمزی و سوختگی جلوگیری می‏کند؛ همچنین با ایجاد احساس خنکی بر روی پوست، سبب کاهش درصد قابل‌توجهی از درد افراد به هنگام فرایند لیزر می‎شود؛ به همین جهت تاکنون سبب استقبال شدید بسیاری از افراد شده و لقب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را از آن خود کرده است.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

مزایای حذف موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم

 

همان‌طور که متوجه شدید فناوری‌های به‌کاررفته در دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس به‌گونه‌ای در حذف انواع موهای زائد اثربخش است که نه‎تنها سبب کاهش زمان دوره لیزر می‎شود؛ بلکه فاصله میان جلسات شارژ را به حدی افزایش می‌دهد که می‎توان آن را روشی دائمی برای حذف موهای زائد دانست؛ به‌طورکلی می‎توان برای مزایای حذف موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • دریافت بهترین نتیجه در کوتاه‎ترین زمان ممکن

 

 • احساس حداقلی‎ترین میزان درد به هنگام فرایند لیزر

 

 • تضمین سلامت کاربران به‎واسطه برخورداری از سیستم خنک‎کننده بسیار قوی

 

 • اثربخشی بالا برای انواع مو و رنگ پوست

 

 • تجربه پوستی صاف و بدون مو با تعداد جلسات کم

 

 • محدود بودن جلسات شارژ، پس از اتمام دوره لیزر

 

 • سریع‎ترین و ایمن‎ترین شیوه حذف موهای زائد

 

 • انتقال لیزر به عمق پوست و حذف کامل ریشه موهای زائد

 

 • برخورداری از سه الی چهار طول‌موج مختلف و فرکانس قوی

 

 • تسریع فرایند لیزر به‎واسطه بزرگ‎بودن قطر اپلیکاتور و افزایش پوشش‌دهی پوست

 

 • طول عمر بالای دستگاه لیزر تیتانیوم

 

 • دقت بالای دستگاه در تولید اشعه و کنترل آن

 

 • قیمت مطلوب دستگاه تیتانیوم باتوجه‎به نوسانات قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

 

خدمات ویژه نویان طب مانلی برای دستگاه لیزر تیتانیوم

 

شرکت نویان طب مانلی خدمات وِیژه ای برای فروش دستگاه لیزر تیتانیوم قرار داده است که در اینجا به چند مورد آن اشاره میکنیم:

 

 • 1 سال وارانتی محصولات
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • ارسال رایگان به تمام نقاط کشور
 • امکان خرید قسطی و شرایطی بلند مدت
 • نصب و آموزش رایگان
 • ارائه مدرک اپراتوری رایگان پس از آموزش
 • امکان معرفی کلینیک های فعال تجهیز شده در تمام شهرهای ایران
 • مشاوره رایگان جهت افتتاح کلینیک زیبایی و افزایش درآمد آن

 

جمع ‎بندی

همان‌طور که متوجه شدید امروزه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه تیتانیوم پلاس است که با قدرت بالا و ویژگی‎های منحصربه‌فردی که دارد، در رفع انواع موهای زائد با هر رنگ پوستی، بسیار موفق عمل کرده است؛

 

به همین جهت از همان ابتدای ورودش به این عرصه، بسیاری از متخصصین فعال در زمینه لیزر موهای زائد، ترغیب به تهیه این دستگاه کارآمد شدند؛ به‎گونه‌ای که این روزها در اکثر کلینیک‎های معتبر لیزر می‏توانید این دستگاه را مشاهده کنید. همچنین این شرکت تمام دستگاه های کلینیکی را ارائه میدهد، جهت خرید دستگاه هایفو و سایر تجهیزات کلینیکی به وبسایت این شرکت مراجعه فرمایید.

 

به همین منظور شرکت‌های مختلفی جهت ارائه این محصول باکیفیت پا به عرصه گذاشتند. شرکت تجهیزات پزشکی و تجهیزات کلینیکی نویان طب مانلی نیز یکی از معتبرترین و بهترین شرکت‌های عرضه‌کننده دستگاه لیزر تیتانیوم است که تاکنون با فراهم‌آوردن شرایطی نظیر نحوه پرداخت اقساطی، سبب بهبود فرایند خرید محصولات شده است؛

 

به همین جهت اگر شما هم به دنبال تهیه این دستگاه لیزر هستید، توصیه می‎شود به وب‎سایت این مجموعه مراجعه کرده و از شرایط خرید دستگاه لیزر تیتانیوم مطلع شوید.

 

شماره تماس مشاوران نویان طب مانلی : 09129096358

آدرس وب سایت نویان طب مانلی : https://noyantebmanely.com/