پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

مجموعه : اخبار سینما
محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی ، پا گذاشتن به دنیای هنرپیشه ها و چهره ها کار سختی نیست. کافی است با یک کلیک اسمشان را در گوگل جستجو بزنید و با هزاران صفحه و کلی اطلاعات و کرور کرور عکس روبرو شوید اما در همین جستجوی ساده، اتفاقات جالبی در جریان است.

 

فکر می کنید کدام ستاره سینمای ایران بیش از بقیه نامش سرچ شده است؟ مهمترین لینک درباره او چیست؟ اگر یک «و» به اسمش اضافه کنید، چه نتیجه ای دارد؟ چه عبارت هایی بیش از همه درباره هر یک سرچ شده است و بامزه ترین جستجو با رقم بالا که در ده تای اول جستجو درباره یک چهره وجود دارد، چه عبارتی است؟

 

در میان ستاره ها، نام 20 نفر را انتخاب کرده ایم و به همه این سوالات پاسخ داده ایم و در نهایت محبوب ترین ستاره سینمای ایرانی در فضای جستجوی اینترنتی را کشف کرده ایم. بابت همراهی صمیمانه از گوگل عزیز متشکریم!

 

1- محمدرضا گلزار

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس
 
با جستجوی عبارت «محمدرضا گلزار» 3 میلیون و 480 هزار صفحه به شما ارائه می شود. اولین پیج با این جستجو، ویکی پدیای فارسی گلزار است. اگر تنها یک فاصله بعد از این عبارت بگذارید 10 تا از پرسرچ ترین عبارت ها می آید
 
 
که در این میان رتبه اول با این عبارت است: «محمدرضا گلزار کجاست» و وقتی همین عبارت را سرچ کنید، اولین پیجی که به شما ارائه می شود (که البته یعنی بیش از بقیه پیج ها با سرچ این عبارت کلیک خورده است) پیجی است که در آن اطلاعاتی درباره ماشین گلزار در آن وجود دارد!
 

با جستجوی کلمه «محمدرضا» در گوگل، 10 تا اسم به شما ارائه می شود که البته محمدرضا گلزار، در رده اول این 10 تا است. با اضافه شدن یک «و» به این عبارت، بیشترین سرچ مربوط به «محمدرضا گلزار و همسرش» است که در سرچ، 2 میلیون و 550 هزار نتیجه دربر خواهد داشت. بعد از آن «محمدرضا گلزار و آیشواریا رای» در مقام دوم است که 217 هزار صفحه را شامل می شود و پرسرچ ترین عبارات با نام گلزار، بامزه ترین نتیجه این عبارت است: «محمدرضا گلزار و هلن»!

 

 

2- بهرام رادان

اگر عبارت «بهرام رادان» را در گوگل جستجو کنید، اولین پیجی که باز می شود، ویکی پدیای فارسی رادان است و البته سرچ با یک فاصله بعد از این عبارت، بیشترین سرچ مربوط به «بهرام رادان فیسبوک» می شود که در سرچ هم پیج رادان در این شبکه اجتماعی ارائه خواهد شد.

 

اگر «و» را اضافه کنیم، «بهرام رادان و همسرش» با یک میلیون و 620 هزار صفحه بیشترین بار سرچ را دارد و بعد از آن عبارت «بهرام رادان و گلشیفته فراهانی» با 432 هزار نتیجه در مقام دوم است. با سرچ نام «بهرام» در گوگل، «بهرام مشیری» در مقام اول است و بهرام رادان، بعد از او در رده دوم 10 تای پرسرچ عبارت «بهرام» قرار دارد. بهرام مشیری، برنامه ساز تلویزیونی در شبکه ماهواره ای است که حملاتش به اسلام، دستمایه خنده و طنزپردازی است.

 

 

در میان 10 تا سرچ بالا عبارت «بهرام رادان»، بامزه ترین مربوط به «بهرام رادان و شیطان پرستی» است که به حاشیه های آلبوم «روی دیگر» و کلیپ های تصویری و گریم او مربوط می شود.

 

 

3- مهناز افشار

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس
 
6 میلیون و 740 هزار صفحه با سرچ عبارت «مهناز افشار» در گوگل باز می شود که اولین آن ویکی پدیای فارسی خانم افشار است. با یک فاصله عبارت «مهناز افشار فیسبوک» بیشترین بار جستجو شده است که اولین نتیجه اش هم پیج او در فیسبوک است.
 
 

جالب است که وقتی یک «و» به مهناز افشار اضافه کنید، عبارت «مهناز افشار وارد غزه شد» با 340 هزار نتیجه، بیشترین بار جستجو شده است. در 10 تا اول سرچ نام «مهناز» این هنرپیشه در رده اول جستجو قرار دارد. بامزه ترین جستجوی پربیننده در گوگل با نام مهناز افشار، عبارت «مهناز افشار و محمدعلی رامین» است. رامین، پدر شوهر خانم افشار و معاون سختگیر مطبوعاتی ارشاد در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد بوده است.

 

 

4- الناز شاکردوست

سرچ عبارت «الناز شاکردوست» 6 میلیون و 270 هزار نتیجه دربر دارد. اولین پیجی هم که باز می شود، وبلاگی شخصی است با این تیتر: «عکس لو رفته الناز شاکردوست»! حالا اگر یک فاصله به این عبارت بدهیم، «الناز شاکردوست facebook» بیشترین بار سرچ شده و اولین نتیجه اش هم پیجی است

 

با این عنوان: «به فیس بوک خوش آمدید»؛ با اضافه شدن «و» بالاترین سرچ مربوط به عبارت «الناز شاکردوست و فرزاد حسنی» با یک میلیون و 490 هزار صفحه در نتیجه است. در سرچ کلمه «الناز» در 10 تای اول، الناز شاکردوست در رده اول قرار دارد و بامزه ترین سرچ بالا، مربوط به عبارت «الناز شاکردوست و ماشینش» است.

5- مهتاب کرامتی

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

851 هزار صفحه نتیجه سرچ عبارت «مهتاب کرامتی» است و اولین پیجی که با این جستجو به شما ارائه می شود، ویکی پدیای فارسی کرامتی است. با یک فاصله بعداز این عبارت، «مهتاب کرامتی عکس جدید» بیشترین بار سرچ شده است و جالب اینکه در این جستجو اولین (و در اصل کلیک خورترین) پیجی که باز می شود، یک فرم دوستیابی است با تیتر: «عکس های خفن مهتاب کرامتی در سال 92»

 

؛ «و» در تلفیق با عبارت مهتاب کرامتی، بیشترین سرچ را به عبارت «مهتاب کرامتی و بابک ریاحی پور» با 92 هزار صفحه نتیجه، دربر دارد و بعد از آن عبارت «مهتاب کرامتی و وحید نوبهار» 30 هزار و 400 صفحه نتیجه قرار دارد. مهتاب کرامتی در رده اول 10 تای پرسرچ با نام «مهتاب» قرار دارد و بانمک ترین جستجو نیز مربوط به عبارت «مهتاب کرامتی و فرزند معلولش» است! فرزندش کجا بود؟

 

6- حامد بهداد

2 میلیون و 120 هزار صفحه بعد از سرچ عبارت «حامد بهداد» به شما ارائه می شود و اولین پیجی هم که با جستجوی این عبارت به آن می رسید ویکی پدیای فارسی حامد بهداد است.

 

با یک فاصله، «حامد بهداد فیسبوک» بیشترین بار سرچ شده است. «حامد بهداد و همسرش» بیشترین سرچ را با اضافه کردن «و» به خود اختصاص داده و 706 هزار صفحه نتیجه دارد. بعد از آن «حامد بهداد و الناز شاکردوست» بالاترین رتبه سرچ را به خود اختصاص داده که 787 هزار نتیجه می دهد.

 

اگر عبارت «حامد» را جستجو کنید، در میان 10 رده اول، بهداد بعد از حامد زمانی (خواننده) و حامد آهنگی (شومن) در رده سوم قرار دارد. جالب ترین سرچ بالا با عبارت «حامد بهداد» مربوط به عبارت «حامد بهداد و مونیکا بلوچی» است!

 

 

7- شهاب حسینی

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

اگر نام شهاب حسینی را در گوگل جستجو کنید، یک میلیون و 380 هزار نتیجه دربر خواهد داشت و پرکلیک ترین پیج هم ویکی پدیای فارسی شهاب حسینی است. با یک فاصله، نتیجه شیرینی، بالاترین بار سرچ را دارد: «شهاب حسینی در کلاه قرمزی» که پرکلیک ترین پیج هم صفحه ای است که دانلود کلاه قرمزی 93 قسمت ششم با حضور شهاب حسینی را گذاشته است.

 

«و» بعد از شهاب حسینی، «شهاب حسینی و همسرش» را در بالاترین رده ارائه می دهد که 708 هزار نتیجه دارد. بعد از آن «شهاب حسینی و پسرش محمد امین» قرار دارد که 531 هزار نتیجه دربر دارد.

 

حسینی در 10 تای اول سرچ نام «شهاب» رده اول را دارد و بامزه ترین عبارت پرسرچ با نام این هنرپیشه، عبارت «شهاب حسینی و لیلا فروهر» است!

 

8- مهران مدیری

عبارت «مهران مدیری» 2 میلیون و 820 هزار نتیجه در جستجو عایدش می شود و البته پرکلیک ترین پیج هم ویکی پدیای فارسی مدیری است. «مهران مدیری شوخی کردم» با یک فاصله از «مهران مدیری» بیشترین بار جستجو شده است و پرکلیک ترین پیج هم با این عبارت، ویکی پدیای سریال «شوخی کردم» است.

 

«مهران مدیری و همسرش» بالاترین سرچ را با اضافه شدن یک «و» به عبارت «مهران مدیری» به خود اختصاص داده و یک میلیون و 50 هزار صفحه را هم شامل می شود. بعد از آن هم عبارت «مهران مدیری و فرزندانش» قرار دارد که 494 هزار پیج نتیجه دربر دارد. در 10 تای پرسرچ نام «مهران»، مدیری در رده اول است و بانمک ترین جستجوی بالا درباره مدیری مربوط به «مهران مدیری و فراماسونری» است!

 

 

9- هدیه تهرانی

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

3 میلیون و 610 هزار صفحه در گوگل، نتیجه جستجوی عبارت «هدیه تهرانی» است و پرکلیک ترین پیچ، ویکی پدیای فارسی تهرانی است. با یک فاصله گذاری «هدیه تهرانی و خانواده اش» بیشترین سرچ را با اضافه شدن «و» شامل می شود و البته 597 هزار صفحه نتیجه دارد. همچنین «هدیه تهران و امین حیایی» در رده دوم بالاترین جستجوها قرار دارد و 454 هزار صفحه هم ارائه می دهد.

 

در 10 تای بالاترین اسامی جستجو شده با عبارت «هدیه»، هدیه تهرانی در رده اول است و البته بامزه ترین سرچ بالا مربوط به هدیه تهرانی هم عبارات «هدیه تهرانی و اعتیاد» و «هدیه تهرانی و سعید امامی» است!

 

 

10- رضا عطاران

محبوب ترین بازیگران ایرانی در دنیای مجازی + عکس

2 میلیون و 600 هزار صفحه نتیجه جستجوی عبارت «رضا عطاران» است و پرکلیک ترین آنها به ویکی پدیای عطاران اختصاص دارد. با یک فاصله گذاری، «رضا عطاران سطل آب» بالاترین تعداد جستجو را به خود اختصاص داده است و پیج پر کلیک اول، مربوط به خبر آنلاین با تیتر «رضا عطاران هم سلط آب یخ را روی سرش خالی کرد» است.

 

 

«و» بعد از عبارت «رضا عطاران» بالاترین سرچ را با «رضا عطاران و همسرش» دارد که 2 میلیون و 500 هزار صفحه نتیجه دربر دارد و بعد از آن «رضا عطاران و مهران مدیری» قرار می گیرد که 569 هزار صفحه دارد.

 

 

رضا عطاران در 10 تای اول پر سرچ ترین «رضا» بعد از رضا قوچان نژاد، رضا صادقی و رضاشاه، در رده چهارم است و باحال ترین سرچ بالا مربوط به رضا عطاران، عبارت «رضا عطاران و شلوار» است!