پارس ناز پورتال

قاصدک 24

با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکس

با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکس

با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکس,شما هم مثل خیلی از خانم‌ها از داشتن زیورآلات منحصربه‌فرد احساس غرور و شیك بودن می‌كنید؟

 

طبیعی است. با تمام شدن سال و شروع سال جدید، مدل‌های جدید زیورآلات و اكسسوری، زودتر از هر زمان دیگری از راه می‌رسند و شما خانم‌هایی كه با مد سال راه می‌روید می‌توانید با جدیدترین زیورآلات وارد سال نو شوید.

 

این مدل‌های اكسسوری با برندهای مختلف، انتخاب ویژه ما برای خوش‌پوش‌ها و سخت‌پسندهاست كه مطمئنا دل همه شما را می‌برند.
 
 
این زیورآلات زنجیردار كه مد امسال است را به شما پیشنهاد می‌كنیم اگر شما هم جزو طرفداران اكسسوری هستید، با ما همراه باشید تا این كوچولوهای زنجیری زیبا را بیشتر بشناسید.
 

قفل‌های فلزی
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسكمپانی فرانسوی شنل كه شهرتش را مدیون محصولات زنانه خود می‌داند حالا در زمینه زیورآلات هم حرفی برای گفتن دارد.

 
 
شنل در طراحی جدیدش سراغ قفل و زنجیر رفته است. این دستبند با دو ردیف زنجیر پلاتینی تركیب زیبایی درست كرده كه در كمتر دستبندی دیده می‌شود. طراحی خاص این دستبند، توجه هر خانم به‌روزپوشی را جلب می‌كند كه می‌تواند با لباس‌های نیمه‌رسمی و اسپرت خود ست كند و بپوشد.
 
 
لوكس با نگین‌های سواروسكی
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکس Swarovski هم از جریان زیورآلات زنجیره‌ای عقب نمانده و یك نمونه خاص برای طرفدارانش طراحی كرده است.
 
 
این برند این بار سراغ طراحی یك گوشواره كاملا لوكس و در عین حال كلاسیك رفته است؛ گوشواره‌ای با حلقه‌های زنجیر مانند و ظریف كه حلقه آخر با نگین‌های ریز سواروسكی دیزاین شده است.
 
 
این گوشواره تولید شركت اتلیر سوراروسكی است كه زیر مجموعه‌های جوان سواروسكی است كه به‌طور تخصصی روی طراحی زیورآلات فعالیت می‌كند.
 
 
جاست كاوالی و اكسسوری در یك كادر
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسدر فصلی كه اغلب برندهای دنیا با رونمایی محصولی خاص و جنجالی می‌كوشند تا در گوی رقابت پیروزتر باشند و توجهات بیشتری را به خود جلب كنند، شركت JUST CAVALLI هم اكسسوری جدید خود را معرفی كرده است؛
 
 
دستبندی زنانه كه زنجیری‌شكل است، آویزی با آرم برند این شركت دارد و زیبایی آن را دوچندان می‌كند.
 
 
خوش‌تیپ‌ها بشتابید
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسكمپانی MANGO در طراحی زیورآلاتی كه در سال 2015 روانه بازار كرده سراغ دستبندهای زنجیرمانند رفته است. منگو برندی است كه به طراحی و تولید محصولات اسپرت و جوان‌پسند مشهور است، اكسسوری‌های این شركت هم از این ویژگی مستثنا نیستند.
 
 
این نمونه‌ای از زیورآلات اسپرت و جوان‌پسند است كه با زنجیرهای طلایی و مشكی طراحی شده است.
 
 
رسمی‌تر باشید
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسدر سال 2015، Eddie Borgo پیشنهاد جذابی برای خانم‌ها دارد؛ یك دستبند سبك، درخشان و چشمگیر با رنگ طلای سرخ كه کمتر كسی می‌تواند آن را رد كند.
 
 
طراحی ساده و شیك این دستبند آن را تبدیل به زیوری كرده كه از صبح تا شب و در مراسم‌های مختلف می‌توانید آن را به دست داشته باشید. این نمونه به دلیل رنگ متفاوت و یك حلقه نگین‌نشان در مراسم رسمی و همراه لباس شب هم قابل استفاده است.
 
 
زنجیر بر گردن
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسشركت Moschino برای سال 2015، مجموعه زیورآلاتی طراحی كرده كه توجه هر كسی را جلب می‌كند. بخش اصلی این مجموعه گردنبندهای بزرگ و حجیم هستند كه با تركیب زنجیرهای بزرگ طلایی و پلاتینی‌رنگ ساخته شده‌اند.
 
 
این گردنبندها به گونه‌ای طراحی شده‌اند كه اغلب ارتفاع گردن را می‌پوشانند و بهتر است با لباس‌های ساده استفاده شوند تا جلوه و شكوه خود را به خوبی نشان دهند.
 
 
سورپرایز با مروارید
با مدل های جدید زیورآلات وارد سال جدید شوید! +عکسبرند نام آشنای chanel امسال یك سورپرایز ویژه دیگر دارد؛ این گردنبند تركیبی است از مروارید و نگین‌های درخشان كه لابه‌لای حلقه‌های زنجیر جا خوش كرده‌اند. طراحی اصلی آن هم به گونه‌ای است كه لوگوی معروف شنل را در وسط این گردنبند به تصویر می‌كشد.
 
 
ویژگی اصلی این گردنبند مرواریدهای به كار رفته در آن است كه به آن حالتی رسمی‌تر می‌دهد.
 
 
توصیه‌هایی برای ست كردن این اكسسوری‌ها
–   اگر می‌خواهید این زیورآلات را به‌عنوان گردنبند استفاده كنید به شما پیشنهاد می‌كنیم كه این زنجیرها را ساده به گردن خود نیندازید و سعی كنید آویزی مانند قفل به آن اضافه كنید تا هم از سادگی دربیاید و هم با مد روز پیش بروید.
 

–    اگر نمی‌خواهید گردنبند بیندازید و دنبال زیورآلات ساده‌تری هستید، سراغ دستبندهای زنجیری ساده بروید كه هم بتوانید به‌تنهایی استفاده كنید و هم كنار ساعت خود بیندازید. انتخاب با شماست.

 

–    سعی كنید از یك ردیف زنجیر بیشتر استفاده كنید. هرقدر تعداد ردیف‌های زنجیر شما در زیورآلات‌تان بیشتر باشد.

 

–    باید به شما خانم‌های خوش‌سلیقه و شیك‌پوش بگوییم كه زنجیرهای بزرگ و حجیم، مد امسال است پس سعی كنید از زنجیرهای كوچك و بزرگ با هم استفاده كنید تا زیبایی‌اش دوچندان شود.

 
 
 
 
منبع:مجله زندگی ایده آل