پارس ناز پورتال

قاصدک 24

شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی ! + تصاویر

شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی ! + تصاویر

شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی !

 

شرکتهای امنیتی همیشه به حفظ اطلاعات و اسرارشان اهمیت بسیاری میدهند .به گزارش پارس ناز  فاش نشدن اسناد محرمانه از مهمترین دغدغه های سازمان های  اطلاعاتی و امنیتی است.وجود بیماری‌های بسیار نادر مغزی شرایطی را در یک دختر جوان به وجود‌ آورده که بهترین کاندیدا برای ابراز پست‌های بسیار کلیدی و مهم در شرکت‌های امنیتی و حفاظتی جهان شده است.

 

یک دختر ۲۱ ساله اهل منطقه کوئیزلند به نام emma Lynam از بدو تولد مبتلا به دو بیماری اوتیسم و سندروم داون شناسایی شده است. والدین او و مربیان مدرسه پس از انجام تمرینات بسیار زیاد دریافتند او به هیچ عنوان قادر به یادگیری، نوشتن و خواندن از روی متن‌ها نیست هر چند که قدرت یادگیری برخی مهارت‌ها را دارد. Master-Shredder-Emma-Lynam این دختر جوان همچنین از بدو تولد فاقد قدرت شنوایی است و از وجود یک شکاف عمیق در کام خود نیز رنج می‌برد.

شغل امنیتی و پردرآمد این دختر اوتیسمی ! + تصاویر

 

عدم توانایی خواندن متون و نیز عدم توانایی شنیدن مکالمات سبب شد تا او یک شغل منحصر بفرد بدست آورد. او در شغل خود متصدی پاره کردن اسناد و اوراق دولتی و محرمانه و قراردادن آنها در دستگاه امحا کننده اوراق است. گفتنی است معلولیت بسیار نادر خانم Lynam باعث شده تا از سراسر جهان سازمان‌های دولتی و سازمان‌هایی که با اسرار محرمانه سروکار دارند برای امحای اوراق خود دعوتنامه همکاری برای او بفرستند.

 

والدین خانم Lynam از پیدا شدن این کار منحصر بفرد که درآمد خوبی نیز برای او دارد بسیار خوشحال هستند و اعتقاد دارند استقلال مالی از این طریق می‌تواند به دختر آنها کمک کند تا در سالهای آینده بتواند بدون نیاز وجود والدین خود زندگی کند.بیماری خانم Lynam بسیار نادر است و ترکیبی از دو بیماری بسیار نادر و اخلال کننده فعالیت‌های مغزی به نام اوتیسم و سندروم داون است

 

در اثر ابتلا به اوتیسم فرد بیمار در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل می‌شود و به اصطلاح حالت درخودماندگی دارد و در اثر ابتلا به سندروم داون فرد مبتلا علاوه بر تغییر شکل ظاهری چشم‌ها و جمجمه و کوتاهی نسبی قد دارای ضریب هوشی کمی نسبت به افراد سالم می‌شود. معمولا افراد مبتلا به اوتیسم و نیز سندروم داون با وجود مشکلات فراوان می‌توانند صحبت کنند و یا نوشته‌ها را بخوانند و یا حتی بنویسند اما ترکیب این دو بیماری در خانم Lynam سبب شد تا او توانایی صحبت کردن و نوشتن را نیز نداشته باشد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

علائم رایج اوتیسم در کودکان

 

غم انگیز ترین دقدقه لادن طباطبایی و دخترش سُها

 

زندگی سخت اما عاشقانه لادن طباطبایی با دخترش