پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکس

کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکس

کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکس,برای فهمیدن این که آخرین مدل ها و طرح های کت و شلوار چه چیزهایی هستند نگاهی به این مطلب بیندازید. در اینجا فرصت را غنیمت می شمارم تا به بعضی از آقایان محترم بگویم محض رضای خدا آن کت و شلوارهای براق از مد افتاده را کنار بگذارید.

 

اگر به دنبال شیک ترین و خوش دوخت ترین کت و شلوار ها می گردید نگاهی به لباس آقایان خوش پوش هالیوودی بیندازید. درست است که این آقایان خوش تیپ و خوش اندام هر چه بپوشند به آنها خواهد آمد، ولی می توانند الگوی بسیار مناسبی برای همه آقایان باشند.

 

1. «کریس همزورث» با این کت و شلوار خاکستری روشن چهارخانه توانسته نشان بدهد که به هیچ عنوان رنگ خاکستری مخصوص پیرمردها نیست. اگر هم اهل کت و شلوار پوشیدن نیستید حتما حداقل شلوارهای چهار خانه را در لیست خرید امسال خود قرار دهید.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکت و شلوار پوشیدن کریس همزورث

2. «جیمی کمپبل باور» را حتما ازمجموعه  فیلم های «گرگ و میش» به خاطر دارید. به کراوات جیمی دقت کنید. دوره آن کراوات های پت و پهن به پایان رسیده است. باید آنها را تا دفعه بعدی که مد شوند به ته کمدتان انتقال بدهید.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکت و شلوار جیمی کمپبل باور

3. «چویتل اجیوفور»، این برده دوازده ساله، در مراسم جایزه «لارنس اولیویر» با این کت و شلوار شیک اصلا شبیه دوران بردگی اش به نظر نمی رسد.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکت و شلوار چویتل اجیوفور در مراسم جایزه «لارنس اولیویر

4. «لوک ایوانز»، هنرپیشه فیلم های «سریع و خشمگین6» و «نبرد تایتان ها»، با این کت و شلوار سه تکه و بدون کراوات خیلی خوش تیپ شده است. این سبک لباس پوشیدن در موقعیت های رسمی نیز امسال حسابی روی بورس است.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکت و شلوار لوک ایوانز

5. «داگلاس بوث» هم از مد کت و شلوار سه تکه تبعیت کرده است، با این تفاوت که او کراوات بسته است. نکته قابل توجه لباس داگلاس طیف های رنگی بسیار نزدیک به همی است که استفاده کرده است. به کار گرفتن ترکیب های تک رنگ این روزها در دنیای مد طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسشیک پوشی داگلاس بوث

6. در کدام کتاب قانون ثبت شده که کت و شلوار حتما باید با پیراهن یقه مردانه و کراوات پوشیده شود؟ این عکس از «دیوید بکهام» با این تیشرت و کفش های کتانی به اندازه کافی گویا است.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسمدل کت و شلوار دیوید بکهام

7. جناب آقای «چنینگ تیتوم» هم در مراسم جایزه رسانه ای گلَد (GLAAD) در لس آنجلس مثل همیشه خوش تیپ و خوش لباس حاضر شده است. توجه داشته باشید: باز هم کت و شلوار سه تکه!
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکت و شلوار چنینگ تیتوم در مراسم جایزه رسانه ای گلَد (GLAAD)

8. «کیت هرینگتون» در افتتاحیه بین المللی فصل پنجم سریال «بازی تاج و تخت» کت و شلوار مشکی اش را با این پیراهنی که به رنگ سال 2015 است ست کرده بود. کیت هم ترجیح داده است کراوات نبندد. برای خوش تیپ بودن لازم نیست حتما همراه با کت و شلوارتان از کراوات استفاده کنید.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسکیت هرینگتون در افتتاحیه بین المللی فصل پنجم سریال «بازی تاج و تخت»

9. «مایلز تلر»، ستاره فیلم «شلاق» (Whiplash)، در افتتاحیه فیلم جدید مجموعه «سنت شکن» با عنوان «شورشی» به این صورت ظاهر شده بود. راستش من مدل جلیقه اش را زیاد نپسندیدم، ولی رنگ کت و شلوارش واقعا فوق العاده است.
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسمایلز تلر در افتتاحیه فیلم جدید

10. «مت بومر»، سوپرمن سال 2013، نیز در شب مراسم جایزه ام.تی.وی با این کت و شلوار مشکی و با پاپیون حضور پیدا کرد.

 

این روزها محبوبیت پاپیون بین جوان های ایرانی در انواع رنگ ها و طرح ها محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. دقت کرده اید که کت مت تنها کت چهار دکمه در این مجموعه بود؟ شما کت های دو دکمه را بیشتر می پسندید یا این مدل را؟
کت و شلوار پوشیدن را از این مردها یاد بگیرید +عکسمت بومر در شب مراسم جایزه ام.تی.وی

 

 

منبع : bartarinha.ir