پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

مهراب قاسمخانی بازیگر فیلم برادرش شد +عکس

مجموعه : اخبار سینما
مهراب قاسمخانی بازیگر فیلم برادرش شد +عکس

مهراب قاسمخانی بازیگر فیلم برادرش شد

 

مهراب قاسم خانی متولد 1350 می باشد. او نویسنده طنز است و  با شقایق دهقان ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.به گزارش پارسناز نویسنده فیلمنامه های برره و پاورچین میخواهد پا در کفش بازیگران کند و بتازگی نقشی در فیلم خوب بد جلف به عهده گرفته است.به گزارش پارسناز مهراب قاسم خانی نویسنده و فیلمنامه نویس اخیرا در صفحه اینستاگرام خود خبری در خصوص بازی در فیلم خوب، بد، جلف به کارگردانی پیمان قاسم خانی منتشر کرده است.

 

مهراب قاسم خانی نویسنده و فیلمنامه نویس اخیرا در صفحه اینستاگرام خود خبری در خصوص بازی در فیلم خوب، بد، جلف به کارگردانی پیمان قاسم خانی منتشر کرده است.در اولین سکانس فیلم “خوب، بد، جلف” پژمان جمشیدی و علی اوجی در خیابان پاسداران تهران مقابل دوربین رفتند.

مهراب قاسمخانی بازیگر فیلم برادرش شد +عکس

حميد فرخ نژاد، پژمان جمشيدى، سام درخشانى، ويشكا آسايش، بيژن امكانيان، نیوشا ضیغمی، رضا رويگرى، آزاده صمدی،نسيم ادبى، علی اوجی، رضا كريمى، اميرمهدى ژوله نیز در این فیلم ایفا نقش می کنند.

 

در این فیلم سام درخشانی در نقش مدیر برنامه‌های قبلی پژمان جمشیدی بازیگر معروفی شده است. بهروز رهبری فرد، رقیب او در فیلم اصغر فرهادی بازی کرده و سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را گرفته است. پژمان جمشیدی اما در چند فیلم ضعیف بازی کرده و امیدوار به اتفاق خوبی در مسیر کاری‌اش است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

واکنش نیوشا ضیغمی و مهراب قاسمخانی به ممنوع التصویری علی ضیا

 

قطع رابطه اینستایی بهنوش بختیاری با مهراب قاسمخانی

 

خانه جدید و آشنای مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان در شمعدانی