جستجو در پارس ناز

سیاستمدار آمریکایی می گوید مردان سیاهپوش وجود دارند + عکس

سیاستمدار آمریکایی می گوید مردان سیاهپوش وجود دارند + عکس

سیاستمدار آمریکایی می گوید مردان سیاهپوش وجود دارند 

سیاستمدار آمریکایی می گوید مردان سیاهپوش وجود دارند. آنا پائولینا لونا مدعی شده است که از تحقیق در مورد گزارش UAP که توسط یک خلبان USAF تهیه شده بود، ممانعت شده است. او به پنهانکاری گسترده تر اطلاعات یوفو توسط دولت اشاره می کند. خانم لونا ادعا می کند که “مردان سیاه پوش” هنگام تحقیق در مورد مشاهده بشقاب پرنده در یک پایگاه نظامی به او مراجعه کردند.

 

آنا پائولینا لونا، نماینده کنگره آمریکا می‌گوید که در حال بررسی صحنه‌ای بر فراز محدوده آموزشی پایگاه هوایی اگلین در سواحل فلوریدا بود. زیرا که رؤیت چهار شیء «غیرعادی» که ظاهراً در حال پرواز بودند توسط یک خلبان نظامی با تجربه در 26 ژانویه 2023 تایید شده بود. اما پروژه او به‌طور مداوم توسط مقامات مسدود میشد.

 

در نهایت این چهار شیء عجیب به عنوان یک بالن سرگردان شناسایی شده و از بین رفتند. اما خانم لونا ادعاهای مربوط به “لاپوشانی” دولت آمریکا را پیگیری کرده است. او در پادکست گرانت میت توضیح می دهد که یکی از اعضای ناشناس پرسنل پایگاه با او تماس گرفته تا ادعا کند که بشقاب پرنده ها در واقع چند بالون سرگردان بوده اند.

 

سازمان مخفی مردان سیاهپوش واقعی است

آنا پائولینا لونا توضیح داد: ما به عنوان عضوی از [کمیته نظارت] از اشاعه شایعات جلوگیری می کنیم، اما می توانیم تحقیقات خود را انجام دهیم. خانم لونا تلاش آشکار برای جلوگیری از تحقیقات خود را با فیلم “مردان سیاهپوش” مقایسه کرد. یک سازمان مخفی که وظیفه دارد حقیقت در مورد برخوردهای فرازمینی را پنهان کند.

آنا پائولینا لونا

او مدعی شد که پنتاگون در ابتدا سعی کرد از ملاقات او با پرسنل پایگاه جلوگیری کند. هنگامی که او به اگلین رسید، فرمانده پایگاه در آنجا اختیارات او را برای صحبت با پرسنل خود به چالش کشید. و اینکار او برای خانم لونا خوشایند نبود. وی ادامه داد: فرمانده پایگاه مانع هرگونه تحقیق بیشتر درباره اجرام عجیب شد و گویا از سازمان دیگری دستور گرفته بود.

 

ناتوانی نمایندگان کنگره آمریکا از صحبت درباره فرا زمینی ها

 

پیش از این، مت گاتز، نماینده کنگره، از ناتوانی خود در صحبت با شاهدان حاضر در پایگاه خبر داده بود. خانم لونا – که خود از سال 2009 تا 2014 در USAF بود – می‌گوید: از اینکه از تکمیل تحقیقاتش ممانعت به عمل می‌آید اصلا خوشحال نیست. او ادامه داد: من با فرمانده پایگاه صحبت کردم، اما این مرد واقعاً فکر می‌کرد که آن اجرام آسمانی درواقع بالون های سرگردان بوده اند.

بشقاب پرنده واقعی

سپس در اواسط جلسه ما، آن فرمانده ناگهان به مرخصی رفت – که هرگز اتفاق نمی افتد. او افزود که افراد دیگری نیز در این جلسه حضور داشتند که او «کاملاً مطمئن است» مأموران سیا بودند، که با توجه به شرایط حضور آنها هم غیرعادی است. بر اساس آنچه که خانم لونا ادعا کرده، او متقاعد شده است که دولت ایالات متحده شواهدی از مشاهده یوفوها را پنهان می کنند.

 

فناوری های پیشرفته منشا انسانی ندارند

خانم لونا نماینده کنگره آمریکا می گوید: من معتقدم چیزهایی که فناوری های پیشرفته ای دارند، منشأ انسانی ندارند. این نماینده 35 ساله جمهوری خواه در منطقه 13 فلوریدا می گوید که نگران کننده ترین جنبه این پوشش ادعایی شهادت دیوید گروش در مجلس نمایندگان در ژوئیه سال گذشته است. زیرا او ادعا کرد که حتی برخی از مردم برای محافظت از این راز دولت کشته شده اند.

 

او گفت: “اطلاعاتی که ارائه شد نگران کننده بود. زیرا شما اخباری را در مورد افرادی می شنوید که به طور بالقوه به قتل رسیده اند و آنها (دولت) اطلاعات را پنهان می کنند.” آنا پائولینا لونا، ظاهراً اطلاعات طبقه بندی شده ای را در مورد پدیده بشقاب پرنده ها مشاهده کرده است که هنوز برای عموم منتشر نشده است.

 

فضایی ها از یک بعد دیگر می آیند

این نماینده جنجالی اشاره کرد که موجودات اسرارآمیز مسئول میلیون ها برخورد “بیگانه” از فضای بیرونی نیستند، بلکه “بین بعدی” هستند. او مدعی شد: «آنها لزوماً یک موجود بیولوژیکی از سیاره ای دیگر نیستند،» و افزود که او این پدیده را «از دیدگاه مسیحی» تفسیر می کند. وی با یادآوری تجربه خود در خدمت سربازی، گفت که خلبان ها اغلب تمایلی به صحبت در مورد چیزهایی که دیده بودند نداشتند.

سازمان مخفی مردان سیاهپوش

اما او افراد زیادی را تشویق کرده تا اطلاعاتی که در اختیار دارند را به مردم نشان دهند. او ادامه داد: ما امیدواریم که افراد بیشتری به میدان بروند. افرادی که رازهایی را مطرح کرده‌اند معتبر هستند، و ما بررسی‌های پیشینه‌ای را روی آن‌ها انجام داده‌ایم. و در آخر هم باید بگوییم که اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد بشقاب پرنده ها هستید، می توانید خبر رویت بشقاب پرنده ها در آسمان ژاپن را مطالعه کنید.