پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

مجموعه : اخبار سینما
جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People,با معرفی 28 امین مرد جذاب مجله «پیپل» در هفته گذشته، مروری خواهیم داشت بر برندگان جذابترین مرد از نگاه پیپل در طی سال ها.  در هفته گذشته مرد خوش چهره و خوش شانس سال 2014 انتخاب شد و این تاج و عنوان را از «ادم لوین» (برنده سال قبل)، تحویل گرفت.

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکسمجله پیپل پس از گذشت 29 سال، 28 امین مرد جذاب سال را معرفی می کند (در سال 1994 به دلایلی، کسی معرفی نشد). برخی از برندگان سال های پیش، همچنان دلربا ترین و پر طرفدارترین افراد محسوب می شوند.  افرادی همچون «جورج کلونی»، «برد پیت»، «پیرس برازنان»، «بن افلک» در این رده قرار می گیرند.

 

اما افرادی همچون مل گیبسون (که جزو نخستین افرادی بود که ـ در سال 1985 ـ انتخاب شد). جذابیت چهره خود را بتدریج از دست دادند.

 
جذاب هایی همچون «پاتریک سوویزی»، که در سال 1991 به عنوان جذابترین انتخاب شده بود، در سال 2009 و در سن 59 سالگی در اثر سرطان درگذشت.

 
«جان اف کندی جونیور» که در 27 سالگی (سال 1988) منتخب این مجله بود، تنها بعد از گذشت 11 سال از دریافت این عنوان، در سقوط یک هواپیما جان سپرد!

 

در میان تمامی مردان جذاب پیپل، فرزند رییس جمهور «جان اف کندی» و «ژاکلین کندی اوناسیس» در زمان برگزیده شدن کمترین سن را داشت.  در حالیکه مسن ترین فرد «شان کانری» بود که در  59 سالگی (سال 1989) منتخب این عنوان شد.

 

در میان تمامی مردان جذاب از نگاه محله پیپل، تنها «جان اف کندی جونیور» و «ادم لوین» (برنده سال 2013) برندگان غیر بازیگر این مجله بودند.

 

«برد پیت» (در سال های 1995 و 2000)، «جورج کلونی» (در سال های 1997 و 2006) و «جانی دپ» (در سال های 2003 و 2009) از جمله افرادی بودند که توانستند 2 بار این عنوان را به خود بگیرند، و «ریچارد گی یر»، برنده سال 1999، در سال 1993 نیز به همراه همسرش «سیندی» به عنوان جذابترین زوج در همین مجله انتخاب شدند.

 

مقایسه جذابیت آن ها از گذشته تا امروز:
افول جذابیت «مل گیبسون»: مل گیبسون که اولین انتخاب مجله پیپل (در سال 1985) بود به مرور زمان جذاببیت خود را از دست داد. (تصویر سمت راست در ماه سپتامبر گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«مارک هارمون»، روباه نقره ای: مارک ذره ای از جذابیتش را از دست نداده است! (تصویر سمت راست در سپتامبر گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هری هملین»، جا افتاده تر و جذاب تر از قبل: هری در سال 1987 بسیار محبوب و خوشتیپ بود و همچنان جذاب بنظر می رسد. (عکس سمت راست در ماه پیش گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جان اف کندی جونیور»، جوانترین منتخب پیپل: او در سال 1988 در 27 سالگی برنده این عنوان شد. اما 11 سال بعد در حادثه سقوط هواپیما در گذشت! در سمت راست تصویر فرزند «جان اف کندی» و «ژاکلین کندی» را در یک سال پیش از مرگ غم انگیزش می بینیم.

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکسو «شان کانری»، مسن ترین مرد جذاب: در سال 1989 در سن 59 سالگی برنده این عنوان شد. (تصویر سمت راست در ماه اگوست گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«تام کروز» چندان پیر نشده است: در سال 1990 برنده این جایزه شد و با گذشت 24 سال تغییر چندانی نکرده! (تصویر سمت راست در ژوئن امسال).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«پاریک سوویزی»، زود پیر شده: تصویر سمت راست او را یکسال پیش از مرگش نشان می دهد. پاتریک در سال 2009 در اثر سرطان درگذشت. این رقصنده آمریکایی در سال 1991 به عنوان جذابترین مرد انتخاب شد.

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«نیک نولتی»، مرد مردان: او در 51 سالگی برنده این جایزه شد. تصویر سمت راست در سال 2013 گرفته شده و او را در 73 سالگی نشان می دهد.

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«ریچارد گی یر» برنده سال 1999، با همسرش در سال 1993 نیز به عنوان جذابترین زوج انتخاب شدند. (تصویر سمت راست در همین ماه گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«برد پیت»، همچنان از دلرباترین های هالیوود: برد پیت دو بار (سال 1995 و 2000) این عنوان را کسب کرد. تصویر سمت راست او را در هفته گذشته نشان می دهد.

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«دنزل واشنگتن»، مرد اکشن: سخت می توان باور کرد که دنزل اکنون 60 ساله است! (تصویر سمت راست مربوط به سپتامبر امسال).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جورج کلونی»  همچنان می تواند برنده باشد! جورج که در سال های 1997 و 2006 به عنوان جذابتنرین مرد شناخته شد، هنوز چیزی از جذابیت هایش را از دست نداده.  (تصویر سمت راست در ماه مه).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هریسون فورد» جذاب. بازیگر جنگ ستارگان: او  18 سال پس از انتخابش به عنوان جذابترین مرد، همچنان خواستی است! (عکس سمت راست مربوط به همین ماه است).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«پیرس برازنان»، این مرد مستعد شاید دیگر در جیمز باند نباشد، اما همچنان یکی از جذابترین مردان زنده است. (عکس سمت راست یک ماه پیش).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکسبعید نیست برنده سال 2016 «بن افلک» باشد! او در سال 2002 لقب جذابترین مرد سال را بخود گرفت. (تصویر سمت راست، هفته گذشته).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جانی دپ» یک دوست داشتنی سرسخت. او 2 بار (در سالهای 2003 و 2009) موفق به کسب این عنوان شده است. (تصویر سمت راست در سپتامبر).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«جود ـ لا»، جذاب ترین مرد سال 2004. (تصویر سمت راست، ماه مارس امسال).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکسبدون شک «ماتیو مک کانی» برنده شایسته سال 2005 بود و همچنان همانقدر جذاب است. (تصویر سمت راست در همین هفته گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«مت دیمون» جذاب ترین مرد سال 2006. (تصویر سمت راست در نوامبر 2013 گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«هیو جکمن»، جذاب ترین مرد سال 2008

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«رایان رینولدز»، برنده سال 2010

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«بردلی کوپر» برنده سال 2011. (تصویر سمت راست در همین ماه گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس«چنینگ تیتوم» ستاره فیلم «مایک جادویی»، جذاب ترین مرد سال 2012. (تصویر سمت راست در ماه اخیر گرفته شده).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس« ادم لویس»، برنده سال 2013 ، این تاج را به نفر بعدی تحویل می دهد. (تصویر سمت راست آپریل امسال).

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکسو برنده جذاب امسال: «کریس همسورث» جذابیترین مرد 2014!

جذاب ترین بازيگران مرد به انتخاب مجله People+عکس

 

 

 

 

منبع: سينما خبر