پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند ، خانم شونا سیباری 43 ساله بین احساس افتخار و تلخی آرام و قرار ندارد چرا که او به چهره زیبا و اعتماد به نفس دو دختر نوجوانش فلو 15 ساله و آنی 13 ساله حسادت می کند ، دلیل آن این است که او در آن سن، چهره ای بسیار معمولی داشت و در تمام دوران نوجوانیش با این فکر بزرگ شد که بسیار زشت و تنها است.

 

 به گزارش پرشین وی شونا درباره احساسش می گوید:”من از این که عکسم گرفته شود متنفرم ولی دخترانم درست برعکس من مرتب از خود عکس می گیرند و به من احساسی بین غرور و افسردگی دست می دهد. نتیجه عکس های آنها چیزی است که من هرگز در زندگی ام تجربه نکرده ام.”

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند

“تنها وجهه زیبایی آنها نیست که به من احساس ناراحتی بین غرور و تلخی دست می دهد، بلکه این حقیقت است که آنها از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. گویی آنها به دنیا می گویند:”ما زیبا هستیم و خودمان این حقیقت را می دانیم” شاید من این دو موجود زیبا را به دنیا آورده باشم ولی دوران بلوغ آنها یک دنیا با من فاصله خواهد داشت و در این دوران حساس حتی نمی دانم چطور آنها را نصیحت کنم.”

 

 “من در دوران بزرگسالی ام مدام سعی می کردم این حقیقت را بپذیرم که چهره ام حتی تحسین یک نفر را برنمی انگیزد چه برسد به افراد زیادتر! البته اکنون که 43 ساله و مادر چهار فرزند هستم و به گزارش پرشین وی یک خانه و خانواده و کار خوب دارم راحت تر است به خصوص آنکه شوهرم به نظر می رسد تا زمانی که من خوشحال باشم به این که چه قیافه ای دارم توجه نمی کند که باورکنید یا نه ولی خوشحالم.”

 

 “ولی در مورد دختران نوجوانم داستان فرق دارد. در دوران مدرسه، دخترها به رخ من می زدند که یکی از چشمانم افتادگی دارد و بد دیده می شود و یا آرواره بدشکلم باعث بیرون آمدن دندان های جلویم می شود.

 

 

این موضوع وقتی وخیم تر به نظر می رسید که بچه ها پدر و مادرم را می دیدند، آنها هر دو خوش قیافه بودند و مدام با تعجب از صورت من به آنها نگاه می کردند و می گفتم نه من فرزند خوانده نیستم و شاید مادرم روزی تصور کرده احتمال دارد هنگام تولد، من با کودک دیگری جابه جا شده باشم! گرچه پدر و مادرم سعی می کردند به من بقبولانند که من زیبایی و جذابیت های دیگری دارم که بیشتر از زیبایی قراردادی است.”

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند

شونا در 14 سالگی

 

“الان که به گذشته نگاه می کنم ، می بینم هر کاری که در نوجوانی می کردم برای تعادل یافتن با چهره نا زیبایم بوده است. به عنوان یک مادر برایم بسیار جای شگفتی دارد که با وجود یک نقص ژنتیکی ، دخترانی به دنیا آوردم که روزی همانند آنها در مدرسه مرا می ترساند.

 

فلو و آنی هرگز احساس دختری را نخواهند فهمید که سعی دارد گریه خود را پنهان کند چرا که شخصی درباره صورت مسخره اش چیزهایی گفته است. آنها هرگز احساس تنهایی در مدرسه را درک نمی کنند.”

مادری که به طرز وحشتناکی به زیبایی دخترانش حسادت می کند

 

 

منبع: پرشین وی