پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب

 

بتازگی یک موجود عجیب و مومیایی شده سوژه رسانه های ترکیه شده است . این موجود عجیب که چهره ای ناشناخته و ترسناک دارد شبیه به گربه سانان است اما تقاوتهای شاخصی با گربه سانان امروزی دارد . به گزارش پارس ناز احتمال دارد این موجود جزو موجودات منقرض شده ماقبل تاریخ باشد . به گزارش پارس ناز موجود درنده عجيب و غريب در نيغده ترکيه پيدا شده است که باستانشناسان را حيرت زده نموده است.تا کنون هويت اين حيوان مشخص نشده است.به گزارش پارس ناز در شهر نيغده ترکيه موجود عجيب و غريبي کشف شده است که باستانشناسان و کارشناسان را حيرت زده نموده است.موجود عجيب صاحب دو نيش تيز و دم شلاقي بلند مي باشد.

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس

حيوان عجيب در انبار سنگي فردي به نام عبدالله اوزتورک در شهر نيغده پيدا شده است.تا کنون باستانشناسان و افراد خبره در اين زمينه نتوانسته اند هويت واقعي اين موجود را شناسايي نمايند.

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس

عبدالله مي گويد دو تن از دوستانش که در زمينه باستانشناسي مهارت داشته اند جهت تشخيص انرا مورد برسي قرار داده اند.وي مي افزايد برخي از کارشناسان معتقدند ان موجود ماقبل تاريخ است و برخي ديگر معتقدند با توجه به دو دندان جلويي حيوان جزو خانواده گربه سانان است.

کشف موجود موميايي شده عجيب و غريب + عکس

در همين حال پروفسور ايدن کوپور استاد تاريخ طبيعي دانشگاه نيغده مي گويد ما تصاوير اسکلت را برسي و احتمالا موجود گوشتخواري است

 

 

مطالب مرتبط:

 

کشف موجود زنده عجیب به شکل جوراب +عکس

 

کشف یک موجود بسیار عجیب + عکس

 

کشف یک موجود عجیب در آفریقا + عکس

 

تصاویر کشف موجودی عجیب و ناشناخته در سواحل روسیه

 

کشف موجودی خارق‌ العاده و عجیب در اعماق زمین

 

کشف ماهی عجیبی که مانند انسان دماغ و انگشت دارد +عکس