پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

من نوه هیتلر را مسلمان کردم + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
من نوه هیتلر را مسلمان کردم + عکس

من نوه هیتلر را مسلمان کردم

 

یک بانوی تایلندی به اتفاق همسرایرانی خود که اهل محمودآباد بود با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان محمودآباد به دین مبین اسلام گروید.وی که بودایی بوده و به هیچ دین و آیینی گرایش نداشته پس از عقد به ایران آمده و به دین اسلام گرایش پیدا کرد.این بانوی مسلمان از اینکه دین اسلام را انتخاب کرده ابراز رضایت و خوشحالی می کرد.

من نوه هیتلر را مسلمان کردم + عکس

امام جمعه محمود آباد حجت‌الاسلام و المسلمین سیدداوود موسوی طی سخنانی در آیین تشرف یک بانوی تایلندی به دین مبین اسلام تصریح کرد: با وجود موج اسلام‌ستیزی و جریان فکری مسموم داعش، هنوز دین اسلام همچنان به عنوان والاترین ارزش انسانی برای نجات جوامع بشری مطرح است.

 من نوه هیتلر را مسلمان کردم + عکس

وی ویژگی‌های اخلاقی جوانان ایرانی را عامل جذب افراد از اقصی‌نقاط جهان دانست و گفت: این هنر جوانان ایرانی است که با ادب و متانت و نوعدوستی و اخلاقیات متاثر از معصومین ما دل‌های زیادی را جذب می‌کنند.

 

امام‌جمعه محمودآباد اظهار کرد: من نوه هیتلر صدراعظم آلمان را مسلمان کردم. وقتی از او عامل تشرف به دین مبین اسلام را پرسیدم گفت که حس نوعدوستی ایرانیان و اصالت خانواده نزد آنان باعث جذب من شد.

 

بر اساس این گزارش، پرانی وانسیلا دختر 30 ساله تایلندی عصر سه‌شنبه به اتفاق همسر ایرانی خود که اهل محمودآباد است، در دفتر امام‌جمعه این شهرستان حضور سافت و به دین مبین اسلام مشرف شد.

 

وی که اخیرا با همسر خود آشنا شده و پس از عقد به ایران آمده است، بودایی بود و از اینکه به ایران آمده و به دین اسلام گرایش پیدا کرده ابراز رضایت و خوشحالی کرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 بازداشت یک کانادایی که مسلمانان را به مرگ تهدید کرد + عکس

 

شرط مسلمان شدن زنان در حکومت داعش ده بار تجاوز جنسی به آنهاست

 

جانت جکسون خواهر مایکل جکسون مسلمان شد

 

این زن جلوی چشم همه مسلمان شد