پارس ناز پورتال

قاصدک 24

راه کوچک کردن شکم

مجموعه : رژیم و تغذیه
راه کوچک کردن شکم

1 » از کم شروع کنید : همان طوری که اگر شناکردن را بلد نباشید روز اول به قسمت عمیق استخر شیرجه نمی زنید پس در اولین دفعات هم نباید از حرکت های پیچیده و پیشرفته عضلات شروع کنید ، از حرکات ساده شروع کنید و زمانیکه در انجام حرکات مهارت لازن را پیدا کردید اقدام به انجام تمرین های دشوار کنید.

 

2 » عضله های زیر لگن خود را به کار بگیرید : با به کار گیری عضله های زیر لگن ، قبل نرمش و در زمان نرمش به صورت بهتری عضله های عرضی شکم را وارد کار میکنید ، عضله های عرضی شکم مانند یک کمربند تنه شما را در بر میگیرند و این کار کمک می کند که ناحیه میانی اندامتان محکم شود.

 

3 » بر روی ورزش تمرکز کنید : بسیاری اوقات در هنگام انجام تمرین های ورزشی از نظر ذهنی توجهی به حرکات نداریم ، تلویزیون تماشا می کنیم ، به کارهایی که باید انجام بدهیم فکر می کنیم یا حتی فقط در فکر آن هستیم که ورزشمان زودتر تمام بشود.
با تمرکز کردن خوب بر روی ورزش نه تنها کمتر در معرض آسیب دیدن هستید بلکه ارتباط بهتری میان ذهن و بدنتان برقرار میشود که کمک میکند تا رشته های عضلانی بیشتری به کار بیافتد و در نتیجه نتایج بهتری بگیرید.

 

4 » قفسه سینه را جمع کنید : در دراز و نشست معمولی افراد اغلب بدون توجه به شیوه درست این حرکت فقط بالا و پایین میروند اما در روش درست انجام این حرکت باید حواستان را خوب جمع کرده و به ارامی و با تمرکز لازم این عمل را انجام دهید.

 

5 » نفس خود را در سینه حبس نکنید : عضلات شما برای انجام فعالیت نیازمند اکسیژن هستند ، پس باید مطمئن باشید که مرتب تنفس می کنید ، معمولا” در آسانترین بخش حرکت نفس را به درون سینه بکشید و در هنگامی که بیشترین نیرو را وارد میکنید نفس را بیرون بدهید.