جستجو در پارس ناز

اتومبیل زیبای نیسان Friend-ME برای مردان جوان (عکس)

اتومبیل زیبای نیسان Friend-ME برای مردان جوان (عکس)
خودروی مفهومی جدید نیسان تحت عنوان Friend-Me برای جلب توجه نسل جدیدی از مشتریان چینی در نمایشگاه وسایل نقلیه شانگهای رونمایی شد. خودرویی که به گفته نیسان اولین خودروی طراحی شده ویژه مردهاستاین خودروساز ژاپنی معتقد است بزودی مردان جوان چینی بزرگترین قسمت بازار اتومبیل را تشکیل خواهند داد و نیسان به طور حتم تولیدات خود را برای جلب رضایت این قشر، افزایش خواهد داد.
 
 
سیاست تک فرزندی در چین که از دهه 80 آغاز شد، منجر به گزینش و افزایش فرزندان پسر در این کشور شد که اکنون یک جمعیت 240 میلیونی را شکل می دهند. خودروی مفهومی Friend-Me دارای یک طراحی آینده گرایانه و چشمگیر است که برای این جوانان جذاب بنظر خواهد رسید.این خودرو با ارتفاع کوتاه، بدنه پهن و برآمدگی های کوتاه و خطوط عضلانی علاوه بر القای حسی خوب، به نوعی خشن و اسپرت هم به نظر می رسد. چراغ های جلو و عقب این مدل به صورت بومرنگی طراحی شده اند که ظاهرا این روزها به نوعی مد تبدیل شده است.
 

درون خودرو فضایی برای سوار شدن چهار سرنشین در نظر گرفته شده و برای هر صندلی یک صفحه نمایش قرار داده شده است. نیسان از این صفحه نمایش ها برای نمایش محتویات موجود در گوشی هر فرد برای تمام سرنشینان استفاده می کند. به گزارش پارس ناز درون کابین خودرو از یک کنسول میانی منحصر بفرد استفاده شده که در طول اتومبیل قرار گرفته است.
 

Friend-Me می تواند به راحتی به یک خودروی واقعی بدل شود زیرا طراحی آن بر اساس مدل های سدان کنونی نیسان بوده و به قطعات نسبتا خاصی برای تولید احتیاج ندارد. به علاوه سامانه انتقال قدرت هیبردی نیسان تحت عنوان PureDrive می تواند به اندازه کافی و حتی بیشتر، برای رفت و آمد در شهرها نیرو تولید کند.این خودرو که به دقت و با ظرافت های زیادی، تحت رهبری و نظارت تیم های مختلفی از گروه خودروسازی نیسان طراحی شده، بیشترین تمرکز خودش را بر روی جوانان 20 تا 30 سال معطوف خواهد کرد.