پارس ناز پورتال

این مرد عجیب با پایین تنه ای وحشتناک + عکس

این مرد عجیب با پایین تنه ای وحشتناک + عکس
این مرد 48 ساله آمریکایی ساکن ایالت لاس وگاس از پایین تنه ای بسیار وحشتناکی برخوردار است. به گزارش پارس ناز قسمت دستگاه تناسلی آقای وسلی وارن به شدت رشد نموده به گونه ای که در طی دو سال وزن دستگاه تناسلی او به 60 کیلو گرم رسیده است.
 

پزشکان دانشگاه اروین کالیفرنیا در سال 2011 پس از 13 ساعت عمل جراحی طاقت فرسا توانستند این کیسه عظیم را از بدن او جدا نمایند. یکی از پزشکان و متخصصان بخش دستگاه ادرار دانشگاه آقای گلمن می گوید عمل سختی بود ولی به هر صورت با موفقیت انجام شد.آقای وارن مبتلا به بیماری لیمفیدما بود.
 

آقای وارن که از بیماری آسم و فشار خون نیز رنج می برد می گوید قبل از عمل جراحی بسیار وحشت داشتم .می ترسیدم در طول عمل جراحی فوت نمایم ولی به هر شکل بود به خودم قبولاندم که باید زیر تیغ جراحی بروم وگرنه جانم را از دست خواهم داد.
 

وی پس از عمل جراحی به مدت دو هفته تحت مراقبتهای ویژه بود و اکنون نیز پس از گذشت چند سال در خانه ای در نزدیکی بیمارستان کالیفرنیا تحت مراقبت زندگی می نماید.او بیان می دارد که من نمی دانم تا کی باید ساکن اینجا باشم.
 

قیافه وحشتناک او قبل از عمل به شخصیت کمدی در شهر تبدیل شده بود تا جایی که یکی از کمپانی های فیلم سازی به نام فایر کرکر با او قرارداد بست تا فیلم مستندی از او تهیه نماید.اکنون آقای وارن مانند سایر افراد جامعه به زندگی عادی ود در کالیفرنیا ادامه میدهد.