پارس ناز پورتال

قاصدک 24

زندگی عاشقانه و باورنکردنی یک زوج جوان : عکس

زندگی عاشقانه و باورنکردنی یک زوج جوان : عکس
زندگی عاشقانه و باورنکردنی یک زوج جوان : عکس


داستان عشق عجیب و غریب یک مرد و زن چینی، اخیرا رسانه‌ای شده است و توجه زیادی به خود جلب کرده است. بیش از پنجاه سال پیش، «لیو» که یک جوان ۱۹ ساله بود، عاشق یک زن ۲۹ ساله بیوه به نام «ژو» شد.
 
در آن زمان عشق یک مرد جوان به یک زن مسن‌تر،غیراخلاقی بود و پسندیده نبود. برای جلوگیری از شایعات این زوج تصمیم گرفتند، فرار کنند و درغاری در استان ژیانگ‌جین زندگی کنند.
 
در اول زندگی مشترک آنها بی‌چیز بودند، نه دسترسی به برق داشتند و نه غذایی، طوری که مجبور بودند از گیاهان و ریشه درختان تعذیه کنند و روشنایی خود را با یک چراغ نفتی تأمین کنند.در دومین سال زندگی مشترک، «لیو»، کار خارخ‌العاده‌ای را شروع کرد، او با دست خالی شروع به کندن پلکان‌هایی در دل کوه کرد، تا همسرش بتواند به آسانی از کوه پایین بیاید، او این کار را پنجاه سال ادامه داد.
 
 
 
 

نیم قرن بعد در سال ۲۰۰۱، گروهی از مکتشفین، در کمال تعجب این زوج پیر را همراه شش هزار پله کنده شده با دست پیدا کردند. هفته پیش «لیو» در ۷۲ سالگی در کنار همسرش فوت کرد. «ژو» روزهای زیادی در کنار تابوت همسرش سوگوار بود. دولت چین تصمیم گرفته که «پلکان عشق» و محل زندگی این زوج را حفظ کند و آن را تبدیل به یک موزه کند.
 
خواستگاری و چالش های پیش رو!!
اگر كسی عاشق شما بود اما شما عاشق او نبودید..؟
رازهای مهم طلایی موفقیت و شادکامی در ازدواج
توصیه هایی مهم برای پسران جویای همسر
نکات کاربردی دختران جویای همسر..!
حفظ فضای عاشقانه در ازدواج..!
5 راه برای حفظ رابطه عاشقانه..!
مهمترین اشتباهات مردان در رابطه های جنسی..!
دشمن زندگی زناشویی از دیدگاه روانشناسی ازدواج..!
۲۲ توصیه مهم به تازه داماد ها..!
سوالات مهم مفید و کلیدی در خواستگاری..!
زن وشوهرهای جذاب صاحب چه فرزندی می شوند .!