پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

نقاشی شگفت انگیز از نوع انعکاس تصویر روی عینک (عکس)

نقاشی شگفت انگیز از نوع انعکاس تصویر روی عینک (عکس)
استفاده از وسایل عجیب برای نقاشی کشیدن یکی از شیوه هایی است که بسیاری از آن استفاده می کنند تا نامی برای خود دست و پا نمایند اما این روش تنها برخی مواقع جواب می دهد. خلاقیت های می توانند به درون نقاشی رفته و نکته ریزی در دل آن باشند.

"سیمون هانسی" نقاشی است که در اکثر مواقع نقاشی های سبک واقعی اش با عکس های حرفه ای اشتباه گرفته می شود زیرا او به قدری جزئیات را رعایت می کند که کمتر کسی می تواند تفاوت آن را با یک عکس متوجه شود.


 
 
 
 
  این هنرمند 40 ساله به تازگی راهی جالب در نقاشی پیدا کرده است که بعدی جدید به نقاشی های اضافه می کند. او به تازگی سبک کار خود را به سمت انعکاس برده است و نقاشی هایی می کشد که حتی منظره درون یک شیشه عینک نیز به خوبی نمایش داده شده باشند.

نقاشی انعکاس تا به حال با این دقت جدی گرفته نشده است و حتی سیمون هم به طور تصادفی به آن دست پیدا کرده است. او در حال نقاشی از یک مدل خاص بوده است که متوجه انعکاس تصویر روی عینک او می شود و از همان زمان تصمیم میگرد تمرکز خود را روی این نوع نقاشی بگذارد.

این نقاش که این روزها در انگلستان زندگی می کند با نقاشی های انعکاسی خود بسیار شهرت یافته است و برخی از نقاشی های او به قیمت های بالای 35 هزار دلار به فروش می رسد. او قصد دارد نمایشگاهی از کارهایش به زودی برگزارکند.