پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

گران قیمت ترین مراسم ازدواج در طول تاریخ + عکس

گران قیمت ترین مراسم ازدواج در طول تاریخ + عکس
این مراسم مولتی میلیون دلاری در کاخ ورسای فرانسه برگزار شد و یکی از پر هزینه ترین مراسم ازدواج در طول تاریخ است.به گزارش پارس ناز این مراسم مربوط به راشا سعد است که دختر یک بازرگان فوق العاده ثروتمند سوریه ای تبار مقیم انگلستان است.
 
 
این مراسم شامل یک شام فوق العاده تجملاتی مراسم آتش بازی حضور میهمانان ویژه سلطنتی و حضور ستارگانی از دنیای هنر و سیاست ابود. در این عروسی 700 میهمان ویژه از بریتانیا حضور داشتند که بخش اعظم آنان از خاندان سلطنتی هستند و اکثر این میهمانان با جت شخصی به این مراسم رفته بودند.
 

پدر 72 ساله عروس خانم یکی از دوستان نزدیک مارگارت تاچر است و یک میلیاردر نام آشنا در دنیای تجارت جهانی شناخته میشود و تمام هزینه این مراسم به عهده وی بوده است. در سال 2005 عروس خانم حدود 47 هزار پوند صرف امور خیریه کرد و این برای یک نوجوان در آن زمان یک ثروت فوق افسانه ای به حساب می آید.
 

رابی ویلیامز در مراسم ازدواج به صورت زنده حدود 2 ساعت برنامه اجرا کرد و در ازای آن از پدر عروس حدود 2 میلیون دلار پول گرفت. در خبرها آمده است این پدر 72 ساله قصد داشت مراسم ازدواج دخترش را در زادگاهش در سوریه برپا کند اما به دلیل اتفاقات اخیر از این کار صرف نظر کرد.