پارس ناز پورتال

این دختر زیبای 22 ساله بسیار خوش شانش است اما +عکس

این دختر زیبای 22 ساله بسیار خوش شانش است اما +عکس
بعضی از افراد بطور کلی بسیار خوش شانس هستند و حتی اگر خودشان هم دست به کار خاصی نزنند، اتفاقات خوبی برایشان رخ خواهد داد.به گزارش پارس ناز امروز با دختری آشنا می شوید که پس از تولد با یک بیماری نادر مواجه شد. کیسی هاتورن اهل کشور انگلستان است و هم اکنون 22 سال سن دارد.از کودکی با بیماری نادر فیبروز کیستیک به دنیا آمد.
 
 
این بیماری باعث آسیب دیدن ریه شده و سرانجام موجب نارسایی تنفسی می شود. کیسی برای درمان بیماری خود، مجبور بود هر چند وقت به بیمارستان کودکان بیرمنگام مراجعه کند. زمانی که 16سال سن داشت به بیمارستان مراجعه کرده و در آنجا شخصی که از کودکان عکس می گرفته است، از چهره کیسی خوشش آمده و او را به آتلیه عکاسی دعوت می کند و در آتلیه از او به عنوان یک مدل عکس گرفته و برای مجلات مختلف ارسال می کند.
 

همین کار باعث معروف شدن و تبدیل شدن این دختر به یک مدل سرشناس میشود و این اتفاقات در زمانی رخ می دهد که او فقط 16ساله بود! او اکنون 22 سال سن دارد و ابراز امیدواری می کند که بتواند از شهرت خود برای آشنا کردن مردم با بیماری فیبروز کیستیک کمک گرفته و مردم را آگاه کند که این بیماری واگیردار نیست.