پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اشتیاق زیاد این دختر برای دیدن دوست پسر اینترنتی خود

اشتیاق زیاد این دختر برای دیدن دوست پسر اینترنتی خود
دختر 13 ساله بعد از دزدیدن اتومبیل برادر خود 800 مایل مسافت را پیمود تا دوست پسر 12 ساله خود را ببیند.به گزارش پارس ناز یک دختر دلباخته 13 ساله اهل تگزاس در حالی پیدا شد که صدها مایل را برای دیدن یک پسر که توسط بازی های اینترنتی با او آشنا شده بود  طی کرد."الیزابت آنته رابینسون" اهل تگزاس توسط یک مأمور پلیس در روز پنج شنبه هفته گذشته متوقف شد.
 
 
رئیس کلانتری "نشویل" اعلام کرد که این دختر بچه صحیح و سالم تحویل والدینش داده شده است، او همچنین توانست بعد از چندین ماه دوست پسر خود را دیروز ملاقات کند.مادر این دختر بچه 13 ساله خبر مفقود شدن او را صبح پنجشنبه در حالی او را در رخت خواب نیافته بود به پلیس اعلام کرد، ظاهرا این دختر بچه شبانه خودرو برادر خود را ربوده و سفر چندین مایلی خود را آغاز کرده بود.
 
 
دوست پسر 12 ساله او گفت آنها از طریق بازی "ندای وظیفه" در اینترنت با هم آشنا شده اند. او میگوید ما هر شب با هم صحبت می کردیم اما پدر الیزابت ایکس باکس او را هفته پیش ازش گرفت و اینگونه بود که الیزابت تصمیم گرفت اتومبیل برادر خود را پنهانی سوار شده و برای دیدن من بیاید.مادر الیزابت می گوید هفته پیش الیزابت مرتب در مورد اتومبیل برادرش و اینکه چه نوع بنزینی باید بزند سوال می کرد.
 
اشتیاق زیاد این دختر برای دیدن دوست پسر اینترنتی خود
 
 
 
تهیه و ترجمه : گروه خبری پارس ناز

اختصاصی پارس ناز