پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

این دختر 17 ساله خوش خواب ترین فرد جهان نام گرفت

این دختر 17 ساله خوش خواب ترین فرد جهان نام گرفت
یکی از مهمترین نکات که همیشه پزشکان به آن اشاره میکنند داشتن خواب کافی است که از بین 6 تا 10 به میزان خستگی شما میزان معقول آن است اما خوابیدن زیاد نیز می تواند نشانه بیماری های مختلف باشد.به گزارش پارس ناز خانم نیکول دلین دختر 17 ساله اهل آمریکا است که به یک بیماری نادر به نام Kleine-Levine یا سندروم زیبای خفته مبتلا است و این باعث شده است که اختلالات زیادی در خواب او به وجود آید.
 
 
او آخرین بار برای مدت ۶۴ روز خوابیده است و البته در این مدت برای غذا خوردن تنها به اندازه دو یا سه دقیقه بیدار شده است که در تمام این مدت نیز کاملا خوابالود بوده است.مادر نیکول می گوید دخترش در طول شبانه روز نزدیک به ۱۸ و یا ۱۹ ساعت می خوابد و در مدتی که بیدار می شود نیز در حالت خوابگردی قرار دارد و کار خاصی انجام نمیدهد. او در ادامه افزود که برای رفع مشکل خواب دخترش تا به حال کارهای زیادی کرده است که البته مهمترین آن ها مشورت با دکتری بوده است که بیماری او را کشف کرده و قرص هایی برای کاهش خواب به آن ها داده است.
 

این دختر طبق آنچه مادرش می گوید برای مدتی مانند یک سال بسیار عادی است و مشکلی ندارد ولی بعد از این مدت بار دیگر بیماری اش شروع می شود و هر بار شدت آن افزایش پیدا میکند. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل همچنان مشخص نیست ولی بسیاری از دانشمندان در حال کار بر روی این پروژه هستند و بیشتر اعتقاد دارند که این مشکل برای پسرها اتفاق می افتد.