پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

این خانم یک شبه صاحب ارثیه میلیاردی شد (عکس)

این خانم یک شبه صاحب ارثیه میلیاردی شد (عکس)
مقامات شهری نوادا به یک زن کالیفرنیایی اعلام کردند که او صاحب ارثیه ای 7.4 میلیون دلاری از یکی از عموزاده های خود شده است.به گزارش پارس ناز خانم ایرنه ماندازی تنها وارث زنده آقای "والتر ساماسکو" شناخته شده و این ارثیه میلیونی را صاحب شد. این خانم یک کمک آموزگار است که زندگی معمولی داشته و از شنیدن میلیونر شدنش حسابی شوکه شد.
 

گفته میشود آقای والتر هنگام مرگ در حساب پس اندازش تنها 200 دلار پول نقد داشت اما بیشتر دارایی اش را به صورت سکه های طلا در گاراژ خانه اش نگهداری میکرد که بعد از مرگش توسط مقامات دولتی پیدا شده و به این خانم تحویل داده شد.
این پیر مرد بد اخلاق که هیچ وارث و یا قوم و خویش دیگری نداشته است به قدری بد اخلاق و اخمو بود که با هیچ کس رابطه نداشت ، حتی این خانم که اکنون ثروتمند شده است مدت یک سال از این عموزاده خود کاملا بی خبر بود.
 
این مرد 69 ساله در خانه اش جان سپرده بود و همسایگان یک ماه بعد از مرگ وی به دلیل بوی تعفن شدیدی که از منزل وی به مشام میرسید با پلیس تماس گرفتند  و آن هنگام بود که متوجه مرگ وی شدند.او هیچ وصیت نامه ای از خود به جا نگذاشته بود و هیچ فامیل شناخته شده ای نداشت بنابراین این خانم تنها وارث قانونی وی محسوب شده و بعد از کسر 800 هزار دلار به عنوان مالیات از این ارثیه میلیونی باقی این پول به وی تحویل داده شد.گفته میشود این مرد علاقه شدیدی به جمع آوری سکه های طلا داشت و سکه هایی که از گاراژ وی پیدا شده است متعلق به دهه 1840 و 1890 میلادی و از چند کشور مختلف دنیاست. او این سکه هارا با سلیقه خاصی در آلومینیوم پیچیده و در گاراژ منزلش پنهان کرده بود.