پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

این خانم تمام عمر و زندگی اش را به پای گربه هایش گذاشت

این خانم تمام عمر و زندگی اش را به پای گربه هایش گذاشت
 این زن 64 ساله که "مارین هوز" نام دارد 50 سال از عمرش را در خدمت گربه ها سپری کرده است. او میگوید من برده گربه هایم هستم و هرکاری که بتوانم برای آنها انجام میدهم. او هنگامیکه مادرش در سال 2004 درگذشت گربه هایش را به داخل منزل آورد . بنابر گزارشات او حدود 700 پوند درماه خرج گربه های خود که همگی از نژاد "پرشین" هستند میکند.به گزارش پارس ناز او میگوید برای گربه هایم هر کاری میکنم . آنها بهترین غذاها را میخورند و در بهترین بسترها میخوابند .
 
 
وی گربه هایش را در نمایشگاهها و مسابقات مختلف شرکت میدهد و تا کنون جوایز زیادی کسب کرده است.وی میگوید مادرش شفاها" به او وصیت کرده است که تمام ثروتش را برای گربه ها خرج کندو او هم باید طبق این وصیت عمل کند.این گربه ها حتی مبلمان مخصوص به خود دارند که هنگام بازی کردن بتوانند از آن استفاده کنند. او قصد دارد همیشه زندگی لوکسی برای این گربه ها فراهم کند.
 
 
وی اولین گربه را زمانیکه هفت ساله بود از مادرش هدیه گرفت و از همانجا علاقه به گربه ها در او به وجود آمد. جالب است بدانید هنگامیکه همسرش از اینکه وی تمام وقتش را با گربه ها سپری میکند ناراحت شده و ازاو خواست بین او و گربه ها یکی را انتخاب کند ، او سریعا از همسرش جدا شد.همه این گربه ها اسم دارند و او همه آنها را به اسم میشناسد.او معتقد است انتخابش اشتباه نبوده چرا که گربه ها همه زندگی او هستند.