پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

گذشت مهدی جابری از دومین جشنواره مطبوعات برای این دختر زیبا

گذشت مهدی جابری از دومین جشنواره مطبوعات برای این دختر زیبا

گذشت مهدی جابری از دومین جشنواره مطبوعات برای این دختر زیبا  مهدی جابری خبرنگار خبرگزاری تسنیم که در دومین جشنواره مطبوعات و رسانه های خبری استان البرز رتبه برتر بخش گفت و گو را کسب کرده است جایزه خود را به “ملیکا” دختر 2 ساله نظرآبادی که مبتلا به بیماری “ایکتیوز” است تقدیم کرد.

 

وی هنگام دریافت جایزه خود با قرائت این متن جایزه خود را به ملیکا تقدیم کرد:” این رتبه و هدیه تنها متعلق به من نیست بلکه افراد و نهادهای دیگری هم در حاصل شدن این نتیجه سهیم و دخیل هستند؛ از جمله خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه‌ من، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی اصلی برگزاری این جشنواره است، خانه مطبوعات به عنوان مرکز اتصال و ارتباط برخی از فعالان رسانه‌ای، و نیز همه شما همکاران خوب و کوشای من.

 

بنابراین من قصد دارم این رتبه و هدیه را که همه ما در آن سهیم هستیم، تقدیم کنم به یک کودک که در استان ما از بیماری ایکتیوز رنج می‌برد. ملیکا دختر دو ساله یکی از هشت نفر مبتلا به این بیماری نادر در کشور است و به گفته پدرش، پزشکان هنگام تولد این دختر از زنده ماندن او بیش از چند روز قطع امید کرده بودند اما ملیکای استان ما با امید خودش و خانواده‌اش، محاسبات پزشکان را بر هم زده است.

 

ما می‌خواهیم به ملیکا ثابت کنیم که برخلاف برخی قضاوت‌های نادرست درباره کرج و البرز، استان و شهر ما نه‌تنها نسبت به جان انسان‌ها بی‌تفاوت نیست بلکه سرشار از عاطفه و توجه و محبت به آدم‌‌ها بویژه کودکان است. در شهر و استان ما مقامات مسئول، از استاندار گرفته تا مدیران کل و میانی، برای حیات و نجات انسان‌ها ارزش و اهمیت قائل هستند.

 

ما ثابت می‌کنیم که شهر و استان ما در کُمای عاطفی نیست و رسانه‌های استان اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌های خبری، جامعه‌ی هدفشان فقط و فقط انسان‌ها و انسانیت است.

 

این هدیه شاید جوابگوی حتی چند روز از هزینه‌های درمان و زندگی ملیکا نباشد اما ما می‌خواهیم ثابت کنیم که وقتی پای جان و زندگی و نفس انسان‌ها و کودکان در میان است، سیاست و اختلافات سیاسی را کنار می‌گذاریم و همصدا و یکصدا، ملیکا و ملیکاهای شهرمان را به افتخار سال‌ها امید و تلاش‌شان برای بودن و زنده ماندن و برای رسیدن به فردایی روشن تشویق می‌کنیم. به افتخار ملیکا!”