جستجو در پارس ناز

حقوق میلیونی برنامه‌های تحویل سال حقیقت دارد؟!

حقوق میلیونی برنامه‌های تحویل سال حقیقت دارد؟!

حقوق میلیونی برنامه‌های تحویل سال حقیقت دارد,مدیر شبکه اول اعلام کرد که مهمانان ویژه برنامه تحویل سال بنابراین در نهایت با رأی اقشار مختلف هنرمندان عرصه‌های مختلف توسط مردم انتخاب می‌شون

 

محمد احسانی به این پرسش ایسنا که آیا پرداخت دستمزدهای میلیونی به چهره‌هایی که در برنامه‌های تحویل سال حضور پیدا می‌کنند، حقیقت دارد؟

 

چنین پاسخ داد: به هر حال در هر کاری یکسری نُرم‌هایی وجود دارد و قاعدتا همه ما چه شبکه به عنوان سفارش‌دهنده و چه مهمان‌هایی که در برنامه‌های تحویل سال حضور خواهند داشت،

 

همه باید به این نُرم‌ها پایبند باشیم؛‌ بنابراین گمان می‌کنم با تعامل خوبی که گروه اجتماعی ما دارد، امسال خیلی دچار مشکل نشویم.

 

محمد احسانی همچنین در ادامه همین مطلب در پاسخ به اینکه چقدر با حضور چهره‌های مطرح در برنامه‌های تحویل سال موافق هستید؟

 

اظهار کرد: طرحی که برای برنامه سال تحویل امسال شبکه یک در نظر گرفته شده، این است که چهره‌ها با انتخاب مردم در نظر گرفته می‌شوند؛

 

بر این اساس این طرح در گروه اجتماعی شبکه یک طراحی شده است که مردم از طریق این برنامه با ما تماس می‌گیرند پیامک می‌دهند و به نوعی رأی می‌دهند که کدام بازیگران در برنامه‌ها حضور داشته باشند؛

 

بنابراین در نهایت با رأی اقشار مختلف هنرمندان عرصه‌های مختلف توسط مردم انتخاب می‌شوند. ما در حال حاضر این برنامه مقدماتی را آماده کردیم که جزئیاتش را بعدها اعلام خواهیم کرد.

 

در کل سعی کرده‌ایم به طور معقول و متعارف از چهره‌های هنری در برنامه‌ی نوروز استفاده کنیم. همچنین در کنار حضور چهره‌ها یکسری آیتم‌ها و بخش‌های جذابی هم تدارک دیدیم که امیدواریم مجموعه آنها یک برنامه مفید و قابل استفاده باشد.

 

مدیر شبکه یک در پایان گفت: به هر حال برنامه‌های سال تحویل همیشه مهم بوده و مردم همواره سعی کردند اینگونه برنامه‌ها را تعقیب کنند و ما هم سعی کرده‌ایم به شکل معقول و متعارف از چهره‌هایی که مردم آنها را انتخاب می‌کنند در برنامه‌هایمان استفاده کنیم.

 

پاسخ محمد احسانی، مدیر شبکه یک سیما به دیگر پرسش‌های خبرنگاران که در حاشیه‌ی بازدید از پشت صحنه سریال نوروزی مهدی فخیم‌زاده اتفاق افتاد متعاقبا ارسال می‌شود.

 

 

منبع: ایسنا