پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

فیلم و سریال

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

 

شب گذشته مراسم اعطای توپ طلای 2015 در مونیخ برگزار شد .به گزارش پارسناز  پس از انتخاب لیونل مسی فوق ستاره تیم بارسا که رقابت بسیار نفسگیری با رونالدو داشت ، کريستيانو رونالدو واکنش خونسردانه اي به برنده شدن مسي براي توپ طلاي 2015 داشت.ليونل مسي موفق شد بالاتر از کريستانو رونالدو و نيمار به عنوان بهترين بازيکن سال 2015 انتخاب شود.ناگفته نماند در حالي که در سال هاي قبل هنگام برنده شدن مسي چهره رونالدو برافروخته مي شد اما هنگام برنده شدن مسي او اين بار واکنش خونسردانه داشت و با خنده بر لبان خود نشان داد که زياد از اين اتفاق تعجب نکرده است و درواقع خود او مي دانست که مسي برنده توپ طلا مي‌شود.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

واکنش مسي بعد از کسب پنجمين توپ طلا

 

بازیکن مشهور آرژانتینی و فوق ستاره تیم بارسا ليونل مسي به کسب پنجمين توپ طلاي خود و قرار گرفتن به عنوان بهترين فوتباليست سال واکنش نشان داد.وی موفق شد بالاتر از کريستيانو رونالدو و نيمار به عنوان بهترين فوتباليست سال جهان در سال 2015 انتخاب شود . این پنجمین بار بود که لیونل مسی توپ طلا را به دست می آورد . اين عنوان  در دو سال گذشته به رونالدو اختصاص يافته بود و لیونل مسی توانست امسال ان را پس بگيرد. مسي بعد از انتخاب به عنوان بهترين فوتباليست جهان گفت: براي من لحظه فوق‌العاده و ويژه‌اي است که بار ديگر به اين جايگاه بازگشتم و عنوان بهترين بازيکن سال را به دست آوردم. کسب توپ طلاي ديگر بعد از مشاهده اينکه رونالدو آن را کسب کرده است برايم خوب است.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

لیونل مسی در ادامه سخنانش گفت : اين باور نکردني است که به 5 توپ طلا دست يافتم و خيلي بيش از آن چيزي است که در بچگي به عنوان روياي خود در سرم مي‌پروراندم. مي‌خواهم از تمام کساني که به من راي دادند تشکر کنم و تشکر بعدي من از هم‌تيمي‌هايم است که به من کمک کردند تا به اين جايگاه برسم و در نهايت مي‌خواهم از جامعه فوتبال به صورت کل براي همه چيزي که به من داده است تشکر کنم، هم خوب و هم بد. چرا که باعث شد من از آن‌ها دست بگيرم و بهتر از قبل شوم.

 

اولين کسي که به مسي تبريک گفت

 

زمانیکه ليونل مسي بر روی صحنه رفت تا جایزه توپ طلای 2015 را از دست کاکا بگیرد، پسرش اولين کسي بود که به وي تبريک گفت.لونل مسی که علاقه شدیدی به فرزندش تیاگو دارد نام وی را روی پای خود خالکوبی کرده است.

واکنش رونالدو و مسی هنگام اعطای توپ طلا 2015

هنگامي که لیونل مسی فوق ستاره بارسا روي صحنه آمد اولين کسي که به وي تبريک گفت کسي نبود جز «تياگو» پسر ليونل مسي.تياگو با تکان دادن دستانش براي پدرش به نوعي به وي تبريک گفت تا اولين فردي باشد که به پدرش تبريک مي‌گويد.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

برنده مراسم اهداء توپ طلای 2015 مشخص شد +عکس

 

عکس هایی زیبا از مراسم اهدای توپ طلا

 

عکسهایی از اشک‌ های رونالدو پس از بردن توپ طلا

 

به خاطر ایرانی ها در مراسم توپ طلا لباس توری می پوشم!