پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ماجرای آشنایی سام درخشانی با همسر 32 ساله اش + عکس

مجموعه : اخبار سینما

ماجرای آشنایی سام درخشانی با همسر 32 ساله اش

بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران ، سام درخشانی ،  در 26 خرداد 94 در حضور سید محمد خاتمی با دختری به نام عسل امیر پور پیمان زناشویی بست .سام درخشاني بازيگر کشورمان به همراه همسرش عسل, گفتگويی انجام داده و به گزارش پارسناز درمورد زندگي مشترک و نحوه آشنا شدن شان صحبت کرده اند.

 

سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ماه سال ۵۴ می باشد. وی خواهر کوچکتری به نام پانته آ دارد که نقاش است و دست بر قضا به گزارش پارس ناز نوعروس خانواده درخشانی یعنی عسل امیر پور هم دستی بر نقاشی دارد.

 

سام درخشاني ، بازيگري كهنه‌كار و محبوب است و قطعا شناخت زيادي روي او داريد ولي بد نيست درباره همسر او بدانيد كه عسل اميرپور نام دارد و متولد سال 1362 است؛ او به عنوان مربي بدنسازي مشغول به كار است ولي تحصيلاتش را در رشته نقاشي تا مقطع ليسانس پشت‌ سر گذاشته؛ بنابراين نقاشي مي‌كند و اتفاقا جالب است بدانيد كه خواهر سام‌ درخشاني هم نقاش است و به گفته سام، حالا خانه آنها تبديل به يك گالري نقاشي شده است.

 

اما ماجراي آشنايي اين زوج چگونه بود؟

زنگ آشنايي من و عسل

 

سام: من و عسل يك دوست خانوادگي مشترك داشتيم كه ما را براي يك ‌مهماني خانوادگي دعوت كرد. در آن ‌مهماني با عسل آشنا شدم و اين آشنايي ادامه پيدا كرد. بعد از مدتي خانواده‌هاي ما نيز با هم رفت‌و‌آمد پيدا كردند و اين باعث شناخت بيشتر ما نسبت به اخلاق و روحيات همديگر و در نهايت منجر به ازدواج ما شد.

 ماجرای آشنایی سام درخشانی با همسر 32 ساله اش + عکس

عسل: در ابتدا اصلا فكر نمي‌كردم آشنايي من و سام به مرحله ازدواج برسد ولي رفته‌ رفته اين حس در ما به وجود آمد كه مي‌توانيم زندگي مشترك‌مان را در كنار هم تشكيل بدهيم.

 

گارد مخالفي كه شكست

 

سام: يك‌بار تنهايي نزد پدر و مادر عسل رفتم و با آنها درباره ازدواج‌مان صحبت كردم. لطف داشتند و گفتند با شناختي كه نسبت به من دارند، با اين ازدواج موافقت مي‌كنند

 

چون با توجه به شرايط كاري قشر ما، آن اوايل كمي نسبت به اين موضوع گارد داشتند ولي با توجه به رفت‌وآمدهايي كه بين دو خانواده شكل گرفته و باعث شناخت دو خانواده از هم شده بود، در نهايت بار اين مسووليت را به دوش من و عسل انداختند و تصميم‌گيري نهايي را به عهده خودمان گذاشتند. بالاخره يك روز با خانواده به منزل عسل رفتيم، شامي خورديم، گپي زديم و در پايان تمام قرارها را گذاشتيم كه منجر به عقد من و عسل شد.

 

عسل: همانطور كه سام هم گفت ناخودآگاه نسبت به حرفه او كمي حس ترديد و گارد وجود داشت ولي آنقدر همه چيز سريع اتفاق افتاد كه شايد باورتان نشود. سام آدمي است كه خيلي فوري تصميم مي‌گيرد.

 

بعد از اينكه به خوبي با يكديگر و خانواده‌هاي هم آشنا شديم و دوران آشنايي‌مان سپري شد، يك روز سام به من گفت: «دو روز ديگر براي خواستگاري مي‌آيم» و واقعا همين كار را كرد و اتفاقات بعد از آن هم در عرض يك هفته رخ داد و. . .

 

عجله ولي با شناخت كافي

 

سام: اصلا اين‌طور نبوده كه بخواهيم در تصميم براي ازدواج يا حتي در تصميم براي مسائل ديگر زندگي‌مان، احساساتي عمل كنيم. ما به شناخت كافي از يكديگر دست پيدا كرده بوديم و به اين نتيجه رسيديم كه مي‌توانيم زندگي خوبي را در كنار هم تشكيل دهيم.

 

من حتي خواستگاري اصلي‌ام را از عسل در روز تولدش انجام دادم و در مقابل دوستانم او را سورپرايز کرده، شخصا از او خواستگاري كردم و حلقه‌اي به او دادم ولي به هرحال براي ما سنت‌ها و مراسم مرسوم اين كار نيز مهم بود و مراسم خواستگاري ما با حضور خانواده‌ها نيز برگزار شد و از آنجا كه قبل از آن تصميم اصلي را گرفته بوديم، کارها به سرعت انجام شد.

 

فرار از يك ازدواج سنتي

 

سام: شرايط امروز ديگر شرايطي نيست كه خواستگاري‌ها خيلي به صورت سنتي برگزار شود؛ يعني بشخصه ازدواج سنتي را براي خودم در نظر نداشتم. دوست داشتم وقتي قرار است ازدواج كنم، همراه با شور و عشق و علاقه‌مندي باشد. اينكه فرد مورد نظرم را پيدا كنم، اشتراكات و تفاهم‌ها را بين خودمان پيدا كنيم و با علاقه‌اي كه بين‌مان به وجود مي‌آيد، ازدواج كنيم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

جزئیات ازدواج و ماه عسل سام درخشانی و همسرش

 

بیوگرافی سام درخشانی..(بازیگر)

 

تکذیب خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل