جستجو در پارس ناز

انواع مدل های جدید شلف خلاقانه

مجموعه : دکوراسیون
انواع مدل های جدید شلف خلاقانه

انواع مدل های جدید شلف خلاقانه,قفسه‌های دیواری معلق (شلف ها) عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه هستند، به ویژه برای کسانی که به طراحی مینی‌مالیستی علاقه زیادی دارند.

 

قفسه‌های دیواری معلق دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف ها هم‌چنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن‌ها راحت است.

 

یکی دیگر از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه‌های پایه‌دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می‌شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تری ساخته می‌شوند.انواع مدل های جدید شلف خلاقانههم‌چنین اگر خوب نصب شده باشند، می‌توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن روی شلف ها وسایل سنگین قرار دهید. قفسه‌های دیواری معلق هم‌چنین فضای بسیار خوبی برای به نمایش گذاشتن اشیای تزئینی و نیز فضاهای نگهدارنده خوبی برای کتاب‌ها فراهم می‌کنند.

 

از شلف ها می‌توان در آشپزخانه به عنوان محلی برای نگهداری از بشقاب‌ها، ظرف و ظروف، و دیگر وسایل آشپزخانه استفاده کرد.

 

در این مطلب شلف های دیواری زیبا را به شما نشان می‌دهیم که می‌توانید از آن‌ها در طراحی خانه خود استفاده کنید.

 

این شلف ها دارای اندازه های متنوعی هستند و می‌توان آن‌ها را در هر فضایی از خانه قرار داد و هم‌چنین از آن‌ها برای نگهداری از وسایل مختلف استفاده کرد.

 

شلف های دیواری جلوه‌ای زیبا و خاص به فضای داخلی هر خانه‌ای اضافه می‌کنند و هم چنین عناصری بسیار کارآمد و کاربردی هستند.

 

شلف ها روی دیوار آشپزخانهانواع مدل های جدید شلف خلاقانهاین شلف های دیواری زیبا که از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند بسیار منحصربه‌فرد هستند و با طراحی کلی آشپزخانه هماهنگی فوق‌العاده زیادی دارند. این شلف ها نه تنها زیبایی خاصی به آشپزخانه داده‌اند، بلکه بسیار کارا هستند و وسایل زیادی برای نمایش روی آن‌ها قرار گرفته است.

 

شلف ها روی دیوار سرویس بهداشتیانواع مدل های جدید شلف خلاقانهشلف های دیواری معلق به زیبایی در این فضا قرار گرفته‌اند. این شلف ها جلا داده شده، پاکیزه، و زیبا هستند و با ایده طراحی سینک هماهنگی بسیار خوبی دارند.

 

شلف های دیواری در اتاق کارانواع مدل های جدید شلف خلاقانهاین شلف های دیواری معلق که نورپردازی خوبی پیرامون آن‌ها انجام شده است بسیار لوکس، زیبا، و چشم‌گیر هستند و این ویژگی‌ها را مدیون نوع و محل قرارگیری خود هستند. طراحی این قفسه‌ها واقعا منحصربه‌فرد است.

 

شلف های دیواری در اتاق نشیمن

انواع مدل های جدید شلف خلاقانهایده‌ای فوق‌العاده عالی برای ایجاد فضاهای نگهدارنده در یک اتاق نشیمن. این شلف های دیواری معلق زیبایی و کارایی زیادی به این اتاق اضافه کرده‌اند. این شلف ها ظاهر جذابی دارند و در عین حال با طراحی کلی فضا هماهنگ هستند.

 

آشپزخانه کاربردی کوچکانواع مدل های جدید شلف خلاقانهاستفاده از این شلف های دیواری معلق ایده بسیار خوبی برای به حداکثر رساندن کارایی این آشپزخانه است و نه تنها جلوه‌ای ساده و زیبا به این فضا داده است بلکه عنصری است که ماهیت مینی‌مالیستی این فضا را برجسته کرده است.

 

شلف ها در بالای میز تلویزیونانواع مدل های جدید شلف خلاقانهعنصری خاص و زیبا که به اتاق تلویزیون این خانه اضافه شده است: این شلف های دیواری معلق نه تنها عنصری تزئینی در این فضا هستند بلکه از بی‌روح شدن اتاق جلوگیری کرده‌اند. استفاده از این شلف ها ایده بسیار خوبی است، نظر شما در این مورد چیست؟

 

شلف ها با نورپردازی خاصانواع مدل های جدید شلف خلاقانهدر این فضا از چراغ‌های LED برای روشن ساختن شلف ها استفاده شده است. این کار باعث شده تا این قفسه‌ها زیباتر و شیک‌تر به نظر برسند و این زیبایی در کنار میز آینه حمام دوچندان شده است.

 

شلف های دیواری قرینه در تاق نشیمنانواع مدل های جدید شلف خلاقانهبه کارگیری ایدهای ساده در طراحی شلف های دیواری قرینه برای یک اتاق نشیمن که نه تنها زیبا و جذاب است، بلکه حس و حالی از پاکیزگی را نیز به فضای داخلی اضافه کرده است.

 

شلف های دیواری در فرو رفتگی دیوار

انواع مدل های جدید شلف خلاقانهاین قفسه‌های دیواری معلق کنتراست بسیار زیبایی با رنگ روشن فضای داخلی حمام که با سنگ مرمر طراحی شده است ایجاد کرده‌اند. این فضا زیبا و در عین حال ساده است.

 

خانه‌ای در مرکز شهرانواع مدل های جدید شلف خلاقانهاین شلف های دیواری معلق سفید رنگ به شدت در این فضا به چشم می‌آیند و فقط یک عنصر زیبا در فضا نیستند، بلکه کنتراست فوق‌العاده زیبایی با رنگ‌های اشیایی که روی آن‌ها قرار گرفته‌اند ایجاد کرده‌اند. جلوه‌ای زیبا و خاص در اتاق نشیمن این خانه در زیر زمین ایجاد کرده اند.

 

 

منبع : chidaneh.com