پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست

جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست

جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست ، پلیس لوس آنجلس زن و شوهری را به خاطر بوسیدن یکدیگر در خیابان دستگیر نمود.خانم هنرمند افریقایی-امریکایی هنگامی که داشت شوهر سفید پوستش را در خیابان با رعایت کامل اصول اجتماعی می بوسید توسط پلیس دستبند زده شد.

 

به گزارش پارس ناز خانم هنرپیشه با نژاد افریقایی-امریکایی در حالی که لباس به تن داشت و رعایت اصول اخلاقی را نموده بود در حال بوسیدن شوهر سفیدپوستش برایان جیمز لوکاس بود که با برخورد نامناسب پلیس لوس انجلس مواجه شدند.

 

پلیس از انها کارت شناسایی درخواست نمود.اما هنگامی که خانم امتناع نمود پلیس جفت انها را به خاطر فاحشه گری دستبند زد و عقب ماشین پلیس سوار نمود.پس از اینکه نیروهای پلیس مدارک شناسایی را داخل ماشین برسی نمودند پس از مدتی انها را رها نمودند.خانم وات در فیلم “دجانگو آزاد”در نقش کوکو بازی نموده است.

جنجالی شدن بوسه خانم سیاهپوست با مرد سفید پوست

به گزارش پارس ناز خانم با قرار دادن تصویر گریان خود در صفحه فیسبوکش می نویسد”امروز پس از اینکه نتوانستند مرا قانع نمایند که در خیابان مرتکب خلافی شده ام به من دستبند زدند.من کار خطایی مرتکب نشدم.من واقعا از اقدام پلیس متاسفم!

 

من اینقدر ناراحت شدم که نتوانستم خودم را کنترل نمایم و به گریه افتادم!در کشوری داشتم اشک می ریختم که خودش را مهد ازادی می داند.اما واقعیت چیز دیگری است.مردم را از حقوق اولیه خود محروم و بازداشت می نمایند.تا کنون هیچ یک از مقامات پلیس لوس انجلس در این خصوص اظهار نظری ننموده است

 

 

منبع: دیلی خبر