پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جزئیات تیراندازی به کادر پزشکی بیمارستان چابهار

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات تیراندازی به کادر پزشکی بیمارستان چابهار

جزئیات تیراندازی به کادر پزشکی بیمارستان چابهار

 

در اتفاقی عجیب همراه یک بیمار در چابهار پس از آنکه اصرار میکند بیمار تصادفی اش بستری شود و کادر پزشکی بیمارستان با اعلام مرگ بیمار به درخواست وی توجهی نمینمایند اقدام به تیراندازی ناموفق به سمت عوامل پزشکی بیمارستان میکند . به گزارش پارسناز رئیس سازمان نظام پزشکی چابهار گفت: خشونت با پرسنل بیمارستان، نتیجه‌ای جز اتلاف وقت بیمار و درمان وی را در پی نخواهد داشت.

 

شلیک به کادر پزشکی بیمارستان امام علی (ع)چابهار کشته‌ای نداشته است‌.دکتر بهادر فرقانی رئیس سازمان نظام پزشکی چابهار در خصوص شرح ماجرای برخورد همراهان بیمار در بیمارستان امام علی(ع) چابهار، بیان داشت:

 

متوفی، به علت تصادف پیش از رسیدن به بیمارستان فوت شده بود و پزشک در بیمارستان مرگ بیمار را تایید کرده و به درمان دیگر بیماران می‌پردازد. اما یکی از همراهان بیمار که از اشرار منطقه و دارای سابقه پرخاشگری است، اصرار به بستری شدن متوفی می کند.

 

دکتر فرقانی ادامه داد: این مرد شرور زمانی که با مقاومت پرسنل بیمارستان مواجه می‌شود، به علت عصبانیت اسلحه کشیده و اقدام به شلیک می‌کند اما خوشبختانه به علت نقص فنی سلاح، گلوله شلیک نشده و فراری می‌شود که با پیگیری‌های نیروی انتظامی دستگیر می‌شود.

 

وی با تاکید بر ایجاد امنیت کادر پزشکی در این بیمارستان، خاطرنشان کرد: از نیروی انتظامی درخواست حضور نیروی 24 ساعته در اورژانس را کردیم تا دوباره شاهد چنین اتفاقات ناگواری که به دفعات در این بیمارستان البته به شکل فیزیکی رخ داده است، نباشیم.

 

 

مطالب مرتبط:

 

جزئیات درگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد + عکس

 

فاجعه مرگ نوزاد بر اثر تزریق اشتباه در الیگودرز

 

بازداشت پزشک بیمارستان اشرفی خمینی شهر

 

پزشک بخیه های تازه صورت کودک 4 ساله را بخاطر بی پولی کشید + عکس