پارس ناز پورتال

قاصدک 24

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکس

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکس

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش,پدری با عنوان اسپایدر دَد (پدر عنکبوتی) در روز تولد ۵سالگی پسر بیمارش دست به حرکتی تحسین برانگیز زد و باعث خوشحال شدن او شد.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسمایک ویلسون Mike Wilson که حالا به اسپایدر دَد معروف شده است ، با آویزون شدن و پریدن پایین از سقف خانه خود در شهر باسینگ استوک و ظاهر شدن در مقابل دیدگان پسر خود با شکل و شمایلی مانند اسپایدر من ، پسر خود جیدن Jayden که با بیماری لا علاجی گریبان گیر است را در پنجمین سالگرد تولد خود ، خشنود کرد.

 

جیدن ویلسون ۵ ساله دارای تومور مغزی است و به گفته پزشکان ۱ سال بیشتر نمیتواند به حیات خود ادامه دهد.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسپدر جیدن با دیدن پوسترهای بزرگ مردعنکبوتی در اتاق پسرش به این نتیجه میرسد که هیچ چیز مانند مردعنکبوتی نمیتواند پسرک کوچکش را خوشحال کند،بنابراین تصمیم بر این میگیرد که در روز تولد پسرش با شکل و شمایلی شبیه به اسپایدرمن به عنوان یه مهمان به خانه برود و در جشن ظاهر شود.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسآقای ویلسون که متخصص پارکور و بدلکار است گفت:من همیشه یکی از طرفداران مردعنکبوتی بوده ام ، از این رو جیدن نیز به او علاقه بسیاری دارد.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسمن قصد داشتم او را در شب تولدش با یکی از بزرگترین قهرمانان زندگیش سورپرایز کنم.از این رو ۲ طراح لباس پیدا کردم و آنها را مطلع از این ماجرا کردم.ما لباس را در آمریکا طراحی و رنگ آمیزی کردیم که به مدت ۳ هفته به طول انجامید و بعد از آن به این فکر کردیم که چگونه جیدن را با مردعنکبوتی سورپرایز کنیم.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسقای ویلسون همچنین اضافه کردند:من از آن متنفرم که آدمهای زیادی قصد دارند اسپایدرمن شوند بی آنکه هدف درستی را در پیش بگیردند.من کامل نیستم اما سعی بر آن دارم که کار درست را انجام دهم.

سورپرایز اسپایدرمن در روز تولد فرزندش + عکسآقای ویلسون یک بدلکار حرفه ای است که در فیلم هایی مانند هری پاتر و یادگاران مرگ و دزدان دریایی کارائیب ایفای نقش کرده اند.