پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

رابطه پادشاه بحرین و هیفا وهبی زیبا

رابطه پادشاه بحرین و هیفا وهبی زیبا

تعرض پادشاه کشور بحرين به خواننده معروف لبناني و واکنش وي به اين اقدام و دخالت نخست وزير قطر در اين ماجرا، جنجال‌برانگيز شده است. روزنامه الديار لبنان خبر داد که دخالت شيخ حمد بن جاسم بن جابر آل ثاني ضرب و شتم هيفاء وهبي خواننده معروف لبناني توسط محافظان پادشاه بحرين را متوقف کرد.

 

اين روزنامه لبناني در گزارش روز سه‌ شنبه خود نوشت بعد از مشکلي که ميان هيفاء وهبي و پادشاه بحرين بوجود آمد، وي با يکي از خبرگزاري‌هاي خارجي تماس گرفت و از تعرض پادشاه بحرين به وي زماني که با او در کشتي تفريحي‌اش بود، خبر داد. به گزارش پارس ناز و بر اساس نوشته اين روزنامه لبناني، پس از اين حادثه، حاکم دبي بلافاصله کشتي تفريحي خود را ارسال کرد و هيفا از کشتي پادشاه بحرين به کشتي وي منتقل شد.

رابطه پادشاه بحرین و هیفا وهبی زیبا

الديار نوشت هيفا و حاکم دبي از ? سال پيش با يکديگر در ارتباط بوده و براي شش ماه روابط عاشقانه‌اي با يکديگر داشتند به گونه‌اي که هيفا حدود دو ماه در قصر وي ساکن بوده و هيفا بارها از شخصيت حاکم دبي سخن گفته است.روزنامه الديار نوشت پادشاه بحرين اين خبر را تکذيب کرده و مدعي شده که هيفاء قصد دارد با اين موضوع، شهرت خود را بيافزايد.

 

بر اساس گزارش روزنامه الديار، هيفاء تا ? روز در کشتي تفريحي حاکم دبي استراحت خواهد کرد و پس از آن به قطر خواهد رفت و مدتي را در قصري که نخست وزير قطر به وي هديه کرده، اقامت خواهد داشت. الديار لبنان نوشت پس از ماجراي تعرض پادشاه بحرين به هيفا، وي بلافاصله با نخست وزير قطر تماس مي‌گيرد و شيخ حمد بن جاسم پس از گفت‌وگو با پادشاه بحرين، زمينه را براي انتقال هيفاء به کشتي حاکم دبي فراهم مي‌کند.

رابطه پادشاه بحرین و هیفا وهبی زیبا

اين روزنامه لبناني نوشت هيفاء قصد دارد عليه پادشاه بحرين شکايت کند اما نخست وزير قطر در حال ميانجي‌گري براي متقاعد کردن هيفاء در انصراف از شکايت است. الديار اضافه کرد پادشاه بحرين به هيفاء پيشنهاد کرده در مقابل صرفنظر از شکايت، مقادير قابل توجهي طلا دريافت کند که قيمت آن بالغ بر ? ميليون دلار است.

 

البته روزنامه مصري اليوم السابع نوشت وکيل هيفاء وهبي قصد دارد از روزنامه الديار به دليل انتشار اين خبر شکايت کند و اعلام کرده که خبر منتشر شده صحت ندارد.انتشار خبر رسوايي شاه بحرين بازتاب گسترده‌اي در رسانه هاي منطقه داشته است.