پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه , برخی از افراد در جشنها و اعیاد مختلف سعی می نمایند بهترین لباس خود را به تن نمایند.هر سال با فرا رسیدن جشنها و اعیاد جدید لباس افراد نیز جدید و نو می گردد.به گزارش پارس ناز اما گاهی شهروندان دو اتیشه میهن پرست پیدا می شوند که فرم لباس پوشیدن انها موجبات تمسخرشان را فراهم می اورد.

 

خانم بازنشسته ساکن روستای مرستام از توابع ردهیل انگلستان برای اعیاد و تعطیلات لباسهای مخصوص خود را دارد.اکثر لباسهای او به شکل پرچم کشورش است.وی می گوید شاید برخی افراد مرا به خاطر نوع پوشش مسخره نمایند.اما برایم مهم نیست و در مقابل به من انرژی مثبت منتقل می نماید.

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه 

 من روز جشن”سنت پاتریک”را بیش از همه دوست دارم.البته در سایر اعیاد مانند روز پایان جنگ جهانی اول و یا روز پیروزی ارتش مقابل ژاپن را هم لباسهای خاص خود را می پوشم.وی به صورت خیلی گسترده همه ساله از سال 1972 تا کنون در اعیاد شرکت ویژه دارد و لباسهای مخصوص خود را که مزین به پرچم کشورش است را به تن می نماید.

 

وی در سخنانی می گوید من می خواهم به مردم بفهمانم که سایر اعیاد تقویم را نیز مهم بشمارند و انها را فراموش نککند.خانم پام 68 ساله بازنشسته منش گری می گوید:تنها عیدی را که لباس نمی پوشد اول اوریل روز”دلقک” است.

 

خانم پام علاوه بر تشویق مردم برای برپایی اعیاد مختلف سعی می نماید کمکهایی را نیز برای “پاپی اپیل”جمع اوری می نماید.وی می گوید تا کنون ازدواج ننموده چون هیچ موقع فرصت فکر کردن به ان را نداشته است و همیشه سعی نموده دل دیگران را بدست اورد.

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه

عکس های جالب پیرزن میهن پرست دواتیشه

 

 

منبع: دیلی خبر