پارس ناز پورتال

قاصدک 24

درباره انواع کفش های مردانه

مجموعه : مدل کیف و کفش
درباره انواع کفش های مردانه

درباره انواع کفش های مردانه

انواع مختلفی از کفش های مردانه در بازار موجود است که آقایان می توانند هر یک از آنها را انتخاب کنند. هدف از ارائه این مطلب اطلاع رسانی دقیقتری درباره ماهیت انواع کفش  است.برای دیدن پوشاک آقایان به فروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید.

کفش های مجلسی یا رسمی

 

آکسفورد

کفش های آکسفورد همان کفش های بند دار کلاسیک هستند که پایین قوزک قرار می گیرند. آکسفوردها دو نوع متفاوت دارند که تفاوت آنها در چگونگی بسته شدن بند روی کفش است.

 

نوع کلاسیک و اصلی آن که آکسفورد بالمورال  نام دارد رسمی تر است و داشتن یک جفت از این کفش به هر آقایی توصیه میشود. زیرا هرگز از مد خارج نمی شود و بهترین انتخاب برای کت و شلوار است. نوع بالمورال در عکس زیر قابل مشاهده است.

درباره انواع کفش های مردانه

نوع دیگری از همین سبک موجود است که بدون بند هستند و به طور کلی غیر رسمی ترند. رسمی ترین طرح های آنها را نیز می توان با کت و شلوار پوشید اما معمولا با یک شلوار و کت تک بهتر هماهنگ می شوند.

 

کفش های غیر رسمی

 مدل زین اسبی

این طرح ها به این دلیل به زین اسبی مشهورند که تکه چرمی به شکل زین اسب روی آنها دوخته شده و معمولا رنگ آن با رویه کفش متفاوت است.

درباره انواع کفش های مردانه

کفش های قایق رانی

بله. این نام اصلی این نوع کفش است. این کفش ها در ابتدا برای جلوگیری از سر خوردن افراد در قایق ها طراحی شده و به همین دلیل امروزه نیز بدون جوراب پوشیده می شوند. این مدل ها در رنگ های مختلف ارائه می شوند، کاملا غیر رسمی و مخصوص هوای گرم هستند.

درباره انواع کفش های مردانه

کفش های پارچه ای

کفش هایی با رویه های پارچه ای به علت خنک ماندن پا در آنها معمولا برای ورزش و داخل باشگاه ها پوشیده میشدند. اما با به وجود آمدن طرح های جدیدی مانند مدل های اصلی کانورس طرفداران بسیاری پیدا کردند و امروزه در هوای غیر بارانی با هر مدل لباس غیر رسمی مناسب هستند.

 

کفش های چرمی اسپرت

این کفش ها به لوفر یا کفش های پرسه زدن معروف شده اند. آنها دارای کف های زخیم و پهن هستند و رویه های غیر رسمی و راحت از جنس چرم. این مدل ها انواع مختلفی دارند و هدف از طراحی آنها پر کردن جای خالی میان آکسفورد و کتانی بوده است.

 

این کفش ها معمولا راحت هستند و قیمت مناسبی دارند. در امریکا مشهورترین تولید کننده آنها برند کلارک و خارج از امریکا برند اکو است.

درباره انواع کفش های مردانه

کفش های ورزشی

کفش های دوندگی، بسکتبال، تنیس و … کاملا واضح است که باید کجا پوشیده شوند، اما بعضی اصرار دارند که به دلیل راحت بودن، آنها را هر جایی بپوشند، این کار کاملا اشتباه است.

 

از دیگر انواع غیر رسمی، سندل های مردانه هستند که اتفاقا در دنیای مدرن پوشش مردانه جای خود را باز کرده اند و مخصوص هوای بسیار گرم هستند.

 

بوت های مخصوص کار

مانند ماشین های سنگینی که همه کارها را انجام میدهند و نهایتا تنها نیزمند یک تعویض روغن هستند، کفش های کار با کیفیت نیز همین گونه اند. این کفش ها یک عمر با شما خواهند بود.

 

اگر شما از آن دسته هستید که کار سنگین انجام داده و 10 الی 14 ساعت کفش به پا دارید حتما یکی از این ها تهیه کنید و از خرید کفش های مشابه اما بی کیفیت خود داری کنید.

 

جالب است بدانید که کف این کفش ها به گونه ای طراحی شده است که در صورت فرسودگی قابل تعویض هستند و نیازی به دور انداختن کفش نیست و بهترین نوع آنها را برند کاترپیلار تولید می کند. 

 

در صورتی که مدل های بی کیفیت با مقدار زیادی چسب درست شده اند و در مدت کوتاهی داخل سطل زباله خواهند رفت.

درباره انواع کفش های مردانه

بوت های کوهنوردی

توجه کنید که در خرید انواع بوت کیفیت بسیار مهم است. بوت های کوهنوردی باید طوری طراحی شده باشند که از قوزک پا محافظت کرده و به آن انرژی مضاعف بخشند و در عین حال آنقدر سبک باشند که تعادل کوهنورد را به هم نزنند. اگر هر یک از این شاخصه ها موجود نباشند شما ورزشی دردناک را تجربه خواهید کرد.

 

برای خرید لباس مردانه به فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه فرمایید.

 

 

 

منبع:فروشگاه اینترنتی دوفیتو

 

 

مطالب مرتبط :

 

مدل کیف و کفش

 

جدیدترین مدل های کفش اسپرت مردانه 2015

 

جدید ترین مدل های کفش اسپرت مردانه

 

مدل کفش‌ مجلسی مردانه ورنی

 

مدل کفش زمستانی مردانه