پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکس

راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکس

راه رفتن روی گدازه های جهنمی,به نظر شما اگر انسان پا روی حرارت 700 تا 1200 درجه سانتی گراد بگذارد چه بلایی سرش خواهد امد.در ادامه این فیلم شما مشاهده خواهی کرد که چگونه فردی جسور دست به این امتحان خطرناک می زند.  

 

هنگامی که نزدیک یک تنور داغ می شوید طاقت نگاه کردن چند ثانیه ای به ان را ندارید تا چه رسد به اینکه بخواهید پا روی گدازه هایی بگذارید که شما را به یاد اتش جهنم می اندازد.

 

به نظر شما اگر انسان پا روی حرارت  700 تا 1200 درجه سانتی گراد بگذارد چه بلایی سرش خواهد امد.در ادامه این فیلم شما مشاهده خواهی کرد که چگونه فردی جسور دست به این امتحان خطرناک می زند.

راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکسالکس ریوست پزشک اعصاب و روان در تعطیلات خود که به منطقه کیلاویا در هاوائی سفر نموده بود تصمیم گرفت حرکت تماشایی راهنمای کاروان را از نزدیک مشاهده نماید که با چه جسارتی پایش را روی گدازه های اتشفشانی قرار می دهد که هنگام خروج از دهانه اتشفشان بین 700 تا 1200 درجه سانتیگراد حرارت دارند.

راه رفتن روی گدازه های جهنمی! +عکساتشفشان کیلاویا تصور می شود 300 تا 600 هزار سال عمر داشته باشد و یکی از فعالترین کوههای اتشفشانی در جهان است.از سال 1983 تا کنون چندین بار فوران نموده است

 

ساکنان 900 نفری پاهوا در این منطقه هر روز در نگرانی بسر میبرند