پارس ناز پورتال

قاصدک 24

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند,مسلما زندگی افراد ثروتمند و مشهور، با افراد معمولی مانند ما، تفاوت های بسیاری دارد. آن ها می توانند برای ماه عسل به جاهایی سفر کنند که شاید ما در خواب هم نتوانیم ببینیم، و شاید به همین دلیل دانستن مقصدهای سفری که آن ها  انتخاب می کنند برای مان جذاب است.
 
 
جورج کلونی و امل علم الدین (سال 2014)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
جورج کلونی و همسرش امل، سنت شکنی کردند و برای ماه عسلشان به مکان دور دست سفر نکردند و بعد از جشن عروسی مفصلشان در ونیز ایتالیا، دو هفته ای را در انگلستان ـ دور از تمام افراد ـ گذراندند.
 
 
آنجلینا جولی و برد پیت  (2014)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟ماه عسل این زوج هنرمند در جزایر «مالت» (جنوب اروپا) در لوکیشن فیلم جدیدی از آنجلینا جولی با عنوان « BY The Sea  »، در یکی از زیباترین و دنج ترین سواحل دنیا با گارد امنیتی شان سپری شد.
 
کیم کارداشیان و کانی وست (2014)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟«کیم کارداشیان» و «کانی وست»، بعد از جشن عروسی مفصلشان در «فلورانس»، ماه عسل را در «ایرلند» در اقامتگاه Castlemartyr در «کورک» گذراندند.
 

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل (2012)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟این زوج هنرمند دو هفته بعد از جشن بسیار مفصل ازدواجشان، برای ماه عسل سفری بسیار لوکس به اقامتگاه  « Faru Faru Lodge » تانزانیا داشتند.

 

پرنس ویلیام و کیت میدلتون (2012)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟این زوج سلطنتی انگلستان برای ماه عسل خود، سفری محرمانه به «جزیره شمالی» (North Island) در «سیشل» داشتند. (سیشل، کشوری در اقیانوس هند، و در مجموع دارای 115 جزیره است با ساحلی سفید رنگ و آب های آرام فیروزه ای رنگ). این جزیره ناشناخته، یکی از دیدنی ترین جزایر دنیاست.

 

مگان فاکس و برایان آستین گرین (2010)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟انتخاب «مگان فاکس» بازیگر و همسرش «آستین گرین» برای ماه عسل، «هتل چهار فصل» در «هوالالای» (جزایر هاوایی) بود. 

 

کیتی پری و راسل برند (2010)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟«کیتی پری» خواننده و همسر سابقش «راسل برند»، بعد از آن جشن عروسی مفصل در هندوستان، برای ماه عسل به اقامتگاه چهار فصل «Soneva Fushi» در «مالدیو» رفتند.

 

پنلوپه کروز و خاویر باردم (2010)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟

پنلوپه کروز و همسر بازیگرش با جت خصوصی به «باهاما» (اقیانوس اطلس، شرق فلوریدا آمریکا) رفتند و آشیانه عشقشان را در هتل «استلا ماریس» در «لانگ آیلند» گذراندند.

 

بیانسه نولز و جی زی (2008)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
بیانسه (خواننده پاپ) و جی زی (ستاره موسیقی رپ)، برای ماه عسل، یک کویر گرم را به ساحل ترجیح دادند، و از چشم های کنجکاو افراد به محیط دنج کوهستانی فرار کردند! آن ها به اقامتگاهی لوکس در «دره بهشت» (آریزونا) سفر کردند.

 

 اوا لونگوریا و تونی پارکر (2007)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟

«اوا لونگوریا» بازیگر سریال «کدبانوهای وامانده» با همسر سابق خود، «تونی پارکر» ستاره بسکتبال، بعد از مراسم ازدواجشان در پاریس با جت به بهشت کارائیبی «تورکس و کایکوس» سفر کردند.

 

تام کروز و کیتی هلمز (2006)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
«تام کروز» ستاره هالیوود، و همسر سابقش «کیتی هولمز» با یک «کرجی» خصوصی به «مالدیو» سفر کردند. 
 

نیکول کیدمن و کیث اربن (2006)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
«نیکول کیدمن» و همسر موزیسین او به اقیانوس آرام جنوبی رفتند تا عروسی خود را جشن بگیرند. آن ها برای ماه عسل به هتل «هیلتون بورا بورا» در نزدیکی آتشفشان «اوتمانو» رفتند.

 

بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین (2005)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
این زوج سابق ماه عسل خود را در جزیره رومانتیک «ترتل» در «فیجی» سپری کردند.
 

 بن افلک و جنیفر گارنر (2005)

ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟
«بن افلک» (هنرپیشه و کارگردان آمریکایی) و همسرش ماه عسل خود را در «اقامتگاه جزیره طوطی» در جزایر «تورکس و کایکوس» (در دریای کارائیب) گذراندند.
 

جنیفر لوپز و مارک انتونی (2004)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟جنیفر لوپز و مارک (همسر سوم جنیفر لوپز) ماه عسل کوتاهی را در «San Ysidro Ranch» در نزدیکی «سانتا باربارا» کالیفرنیا گذراندند. ماهی عسل، برای ازدواجی که مثل بسیاری دیگر از ازدواج های هالیوودی با شکست مواجه شد!

 

گوئیت پالترو و کریس مارتین (2003)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟زوج سابق، «کریس مارتین» و «گوئیت پالترو» ماه عسل شان را در «کابو سن لوکاس» کالیفرنیا، (یکی از رومانتیک ترین مکان ها برای درخواست ازدواج، جشن عروسی و ماه عسل) گذراندند.

 
مدونا و گای ریچی (سال 2000)
ستاره های دنیا ماه عسل به کجا می روند؟«مدونا» (ستاره موسیقی پاپ) و «گای ریچی» (کارگردان)، در مهمانی «استینگ» همسرش خواننده مشهور با یکدیگر آشنا شدند و پس از مدتی ازدواج کردند. این زوج (سابق) ماه عسل شان را در قلعه انگلیسی«استینگ و همسرش» گذراندند.