پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

چرا کریستیانو رونالدو لاک مشکی می زند؟

چرا کریستیانو رونالدو لاک مشکی می زند؟

چرا کریستیانو رونالدو لاک مشکی می زند؟ 

چرا کریستیانو رونالدو لاک مشکی می زند؟ تصاویر زیادی از ناخن های لاک خورده کریستیانو رونالدو منتشر شده است. بسیار از افراد با دیدن این تصاویر شوکه شده و به دنبال دلیل این کار آقای CR7 هستند. اما رونالدو تنها فردی نیست که ناخن های خودش را لاک می کند. چرا که اینروزها مردان زیادی از لاک مشکی استفاده می کنند. در واقع این رسم از زمان های بسیار دور رواج داشته است.

 

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال پرتغالی، اخیراً برای انتخابی منحصر به فرد مورد توجه قرار گرفته است. آن هم لاک ناخن روی انگشتان پای اوست. اما اینکار رونالدو مربوط به دنبال کردن روند مد نیست. ما اخیرا انگیزه مرموز رونالدو را در پشت این تمرین کشف کردیم و نتیجه شگفت انگیز است. بنابراین، اگر می خواهید سر از کار او دربیاورید، در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید: عکس های دیدنی از کودکی تا بزرگسالی کریستیانو رونالدو

 

چرا مردان لاک مشکی می زنند؟

یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌هایی که از لاک ناخن استفاده می‌کرد، بابل عراق بود. جایی که مردان قبل از جنگ ناخن‌های خود را با مواد معدنی زمین رنگ می‌کردند. رنگ‌هایی که آنها انتخاب می‌کردند نشان‌دهنده رتبه و کلاس آنها بود و همچنین راهی برای ترساندن دشمنان آنها بود. بنابراین رنگ های تیره تر نشان از قدرت و سطح خشونت سربازان داشت.

چرا مردان لاک مشکی می زنند

به طور مشابه، مردان مصر باستان نیز، با توجه به موقعیت اجتماعی خود لاک ناخن می زدند. البته رنگ های تیره تر برای نخبگان و اشراف در نظر گرفته شده بود. برخی از نقاشی های مصر باستان، مردانی را نشان می دهد که از خادمان خود خدمات مانیکور می گیرند. لاک ناخن در مصر یک محصول آرایشی و نمادی از اقتدار و اعتبار برای مردان بود.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو + مصاحبه و اینستاگرام

 

چرا کریستیانو رونالدو لاک ناخن می زند؟

امروزه بسیاری از سلبریتی های مرد از لاک ناخن به عنوان راهی برای بیان خلاقیت و فردیت خود استفاده می کنند. آنها همچنین با اینکار، بیانیه ای در مورد سیالیت و تنوع جنسیتی ارائه می کنند. به علاوه، استفاده از لاک ناخن می‌تواند نوعی ابراز وجود باشد که هویت و ارزش‌های افراد مشهور را نشان می‌دهد. اما ناخن های مشکی رونالدو چیزی بیش از یک ترجیح شخصی یا مد است.

چرا کریستیانو رونالدو لاک مشکی می زند

کریستیانو رونالدو به خاطر هیکل بی عیب و نقص و تعهد خود به تناسب اندام معروف است. او اینکار را از طریق رژیم غذایی سخت و رژیم تمرینی حفظ می کند. ولی چندی پیش یک چیز عجیب در مورد او مردم را متحیر کرد: آن هم انگشتان سیاه پای او بود. این فوق ستاره فوتبال اولین بار در سال 2010 در حالی که در تعطیلات بود با پدیکور سیاه دیده شد.

 

از آن زمان، این یک آرایش رایج برای ناخن های پای این ورزشکار است. او اغلب ناخن‌های پای لاک خورده خودش را عموم نشان می‌دهد. ولی طرفداران اغلب از تعجب ابروهای خود را بالا می‌برند و سعی می‌کنند اینکار رونالدو را معنا کنند. باید بگوییم که اینکار رونالدو بیشتر برای مراقبت از ناخن هایش است. ما در ادامه تاثیر لاک بر ناخن های پای ورزشکاران را توضیح داده ایم.

 

بیشتر بخوانید: سبک زندگی جالب کریستیانو رونالدو +رازهای خصوصی درامد و ماشین های لاکچری

 

دلیل لاک ناخن زدن ورزشکاران مشهور

جدای از رونالدو، بسیاری از ورزشکاران برتر، مانند مبارزان MMA، ناخن های پای خود را لاک می کنند. آنها اینکار را انجام می دهند تا از ترک خوردن، یا شکاف خوردن ناخن های خود در حین فعالیت بدنی شدید جلوگیری کنند. علاوه بر این، پوشاندن انگشتان پا با یک لایه محافظ می تواند از ناخن های پای آنها در برابر قارچ ها و باکتری ها محافظت کند.

لاک زدن رونالدو

از آنجایی که کار کریستیانو رونالدو مستلزم پوشیدن کفش های کوچکتر از پای خودش در بیشتر اوقات است، بنابراین او بیش از دیگران مستعد ابتلا به عفونت پا می باشد. فوتبالیست های حرفه ای برای عملکرد بهتر معمولا کفشی را انتخاب می کنند که 1 تا 2 سایز از پای خودشان کوچکتر باشد. افرادی مانند رونالدو که چند دهه در سطح حرفه ای ورزش کرده اند، آسیب های زیادی را به همین دلیل متحمل می شوند.

دلیل لاک ناخن زدن مردان

بنابراین، در حالی که انگشتان سیاه رونالدو ممکن است برای برخی افراد عجیب و غریب یا عجیب به نظر برسد، اما اینکار او برای حفظ سلامت ناخن های پایش است. این بازیکن فوتبال در فقر بزرگ شد و سپس میلیاردر شد. او همچنین، هرگز از کمک به دیگران عار و ابایی نداشته است. چه در ورزش، چه انسانیت، چه مد، کریستیانو همیشه بهترین بوده است.

 

و در آخر هم بای دبگوییم که ناخن های مشکی رونالدو تنها چیزی نیست که توجه مردم را در عکس های رسانه های اجتماعی او جلب کرده است. بلکه جزئیات بسیار بیشتر در عکس پاهای او مورد توجه کاربران قرار گرفته است. ما در مطالب گذشته، تک تک این حواشی را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مطالعه این گزارش ها به لینک های پیشنهادی ما مراجعه کنید.