پارس ناز پورتال

قاصدک 24

زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس

زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس

 ، خانم 31 ساله در یک اقدام غیر انسانی جفت خود را درون ظرف قطعه قطعه نمود و انرا به عنوان دسر غذای بعد از زایمان خورد.غذای ویژه و متفاوت خانم پس از زایمان.

 

 

خانم جنیفر بالکوک ساکن شفیلد می گوید:به نوزاد پسر خود خیره شده بودم.هنگامی که او را برای اولین بار از سینه ام شیر میدادم برایم خیلی عزیز و گرامی شده بود.مدام به او نگاه می کردم.رابطه عاطفی ناگسستنی بین ما شکل گرفته بود.

 

پس از اینکه همه چیز تمام شد و وی را داخل قنداقی گذاشتند با خود می گفتم کار جدیدی دارم که باید انجام دهم.شوهرم “توبی”بشقابی را به من داد.

 

ساندویچ یا غذای دلچسبی نبود.جفتم بود که داخل بشقاب گذاشته شده بود.اندامی خام و خونین که کف بشقاب را پر کرده بود.انرا قطعه قطعه نمودم.لقمه برداشتم و داخل دهان بردم.طعم خون داشت چیزی شبیه خوردن جگر یا خوردن اسفنج.بدون معطلی انرا با جرعه ای از اب پرتقال شستشو دادم.

زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس

اینقدر به کارم ادامه دادم که کمی خون کف بشقاب به همراه جفت لقمه لقمه شده باقی مانده بود.شوهرم پرسید”چطور است؟”من در جوابش گفتم”متفاوت اما عالی”.

 

با خودم می گفتم ممکن است برخی مرا به خاطر خوردن جفت دیوانه فرض کنند اما مهم نیست من دلایل خاص خود را دارم.

 

به گزارش پارس ناز خانم جنیفر می افزاید “همیشه بعد از زایمان دچار پریشان حالی و افسردگی می شوم.گویی به سندروم افسردگی مبتلا هستم.برخی افسانه ها می گویند بهترین روش برای کاهش افسردگی پس از زایمان خوردن جنین است.من هر راهی را برای درمان خود ازمایش می کنم برای مهم نیست که درمان جواب خواهد داد یا خیر!”

زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس

جنیفر می گوید”تمامی این کارها را در حضور ماما انجام می دهم و او هم دلیلی برای منع کردن من نمی یابد.”

 

می گوید در زمان متولد شدن دخترش آلفی که هم اکنون 7 سال سن دارد علیرغم بوجود امدن غده ای در سینه اش به کارش ادامه می داده است تا جلوی افسردگی خود را بگیرد.وی همچنین در زمان به دنیا اوردن پسر دومش “بن” 3 ساله و دخترش جسیکا که هم اکنون 5 ساله است به خوردن جفت خود می پرداخته است.

 

به گزارش پارس ناز خانم در سخنان دیگر می گوید “پس از اینکه برای اولین بار فرزندان را از سینه ام شیر میدادم به خوردن جفت خود می پرداختم.هنگامی که موضوع را با فامیل و دوستان می گویم با تعجب به من نگاه می نمایند.

 

تا کنون خانمی را سراغ ندارم که جفت خودش را بخورد.اما من احساس و علاقه زیادی به خوردن ان دارم و هیچ دلیل و برهان عقلی و پزشکی نمی تواند جلودار من باشد.هنگامی که پس از زایمان جفت خود را می خورم دیگر دچار افسردگی نمی شوم و زندگی شادی را در کنار خانواده ام دارم.و حاضر نیستم انرا با چیز دیگری عوض نمایم.”