پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

شما می توانید در این مطلب آخرین عکس های جالب و دیدنی بازیگران و چهره های مشهور خارجی را مشاهده نمایید.

 

بالاخره «رایان رینولدز» هم صاحب ستاره ای به نام خودش در پیاده روی مشاهیر هالیوود شد و البته همسر و دو فرزندش نیز او را در این روز همراهی کردند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«رایان گاسلینگ» ستاره ای است که قرار است روی جلد مجله ماه ژانویه «جی کیو» قرار بگیرد و این هم یکی از عکس های این مجموعه است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهاز قیافه «کانیه وست» مشخص است که حتی خودش هم از این بلایی که به سر خودش آورده نادم و پشیمان است و دیگر جایی برای سرزنش کردن باقی نمی گذارد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«دایانه کروگر» و یک سلفی در حال سایه بازی با خودش.

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«میلی بابی براون» دوازده ساله که این روزها با بازی در سریال ترسناک «چیزهای عجیب» نامش حسابی روی زبان ها افتاده و حتی در لیست محبوب ترین هنرپیشگان امسال قرار گرفته است.

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

واقعا «ریس ویترسپون» چطور می تواند عکس هایی تا این حد پر روح و پر انرژی داشته باشد؟! عکاسش تا این حد حرفه ای است یا چیز خاصی در خود ریس وجود دارد؟!
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«تام هاردی» با این سر و وضع فقط ممکن است در حال بازگشت از کوهنوردی یا هیچ هایکینگ باشد، یا شاید هم از سر صحنه فیلم برداری دارد برمی گردد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«ویکتوریا بکهام» باز هم در حال نمایش عشق بیکرانی که به پسرش بروکلین دارد. دقت کردید بروکلین همیشه یک غم خاصی در چشم هایش دارد؟!
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«راک» و «ناتالی امانوئل»، هنرپیشه ای که به قول دوین جانسون با استعداد، باهوش، زیبا و با حال و البته از هنرپیشه های مورد علاقه دوین است. قطعا طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» با همه این تعریف های راک از ناتالی موافق هستند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«جیسون موموآ» یکی دیگر از ستاره های «بازی تاج و تخت» که حضورش در سریال هر چند کوتاه بود، اما اثری پایدار روی مخاطبین گذاشته و او را به یکی از چهره های محبوب این سریال تبدیل کرد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«لئوناردو دی کاپریو» در حال پز دادن با جایزه شهروند جهانی سال.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«شارلیز ترون» که فعالیت هایش در جهت مبارزه با ایدز تنها به روز جهانی ایدز محدود نمی شوند از فالوئرهای خود خواست که با خرید این تیشرت ها به درمان افراد مبتلا به این بیماری کمک کنند.اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«ریکی مارتین» در آخرین روزهای سال 2016 همراه با دوقلوهایش، «متیو» و «ولنتینو»، به دیزنی لند رفت.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«لیام همزورث» در یک سبیل پارتی ساحلی در حال خوش گذراندن همراه با دوستانش.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«استفن امل» به شدت تحت تأثیر جو کریسمس قرار دارد و چند هفته ای است که همه عکس هایش حول این محور می چرخند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«اندرو گارفیلد» و «جونا هیل»، که هر دو نامزد دریافت جایزه «گولدن گلوب» هم هستند، پس از صرف یک ناهار دوستانه.

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

«کامیلا کابلو» دیروز به طور ناگهانی جدایی خود از گروه «فیفث هارمونی» را اعلام کرده و هواداران این گروه را حسابی ناراحت و سایر اعضای گروه را هم از دست خودش عصبانی و دلخور کرد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«بلیک لایولی» هم از دیگر افرادی بود که در اینستاگرام خود تولد «تیلور سوییفت» را به او تبریک گفت. بلیک به گفته خودش نه تنها عاشق تیلور است، بلکه او را خیلی هم دوست دارد!
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«فلیسیتی جونز» در پیراهنی نه چندان زیبا از برند ایتالیایی «گیامباتیستا ولی»، در شب افتتاحیه فیلم «Rogue One» در لندن.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهعکس «هیلاری داف» همراه با دست های خواهرش که همیشه در کنار اوست. بد نبود برای تشکر از این حمایت و همراهی به غیر از دست هایش خودش را هم در این عکس جا می داد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«جرد لتو» احتمالا در درگیری جوکر با بتمن این طور آسیب دیده است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«جسیکا چستین» با آرایشی که زیاد به مدل چشم هایش نمی آید و سنش را حتی از آنی که هست هم بالاتر نشان می دهد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«سلما هایک» در این روزهای آخر سال و با نزدیک شدن کریسمس کودک درونش را آزاد گذاشته تا هر چقدر می خواهد خوش بگذراند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهمثل این که «اندی کوهن» موفق شده «ماریا کری» را مجبور کند برای شرکت در برنامه اش کمی لباس بپوشد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه
«مارگوت رابی» بالاخره با نامزدش «تام اکرلی» در یک جشن خصوصی در شهر ساحلی «بایرون بی» در استرالیا ازدواج کرد. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«جسیکا آلبا» همراه با همسر و دو دخترش در مهمانی موسسه خیریه «baby2baby» شرکت کرده و در آستانه سال نو به کودکان نیازمند کمک کرد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«امیلیا کلارک» وقت آزادش را به این صورت می گذراند و خیلی هم از این کار خوشحال و راضی است. اگر کمی بیشتر تمرین کند این کار را با سه پرتقال هم می تواند انجام دهد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«زک افرون» گفت دیگر بیش از این نمی تواند این راز را از هوادارانش مخفی نگه دارد و اعلام کرد که قرار است چهره تبلیغاتی برند «هوگو باس» باشد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«لیو تایلر» و کودکش در وضعیتی که لیو آرزو دارد می توانست تا آخر عمرش همینطور در آرامش مطلق باقی بماند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهمجله «اینستایل» از «نیکول کیدمن» به خاطر پوشیدن این پیراهن منحصر به فرد طراحی «اردم» تشکر کرد، اما فقط با یک نگاه، درک این که صداقت چندانی پشت این تحسین وجود ندارد اصلا کار سختی نیست. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهوقتی «انسل الگورت» تصمیم می گیرد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند خودش را به این صورت استتار می کند، در حالی که مقامات بلند پایه دولتی هم این طور خودشان را موقع سوار شدن به مترو مخفی نمی کنند.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«آرون پاول» شروع فصل دوم سریال جدیدش به نام «جاده» را به هواداران خود مژده داد. این سریال هم از منتقدان و هم از مردم امتیاز خوبی گرفته و ارزش تماشا کردن را دارد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«هنری کویل»، یا همان سوپرمن خودمان، پس از یک تمرین سخت و نفس گیر.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهاین عکس «کلوئی گریس مورتز» حالتی غیر عادی به او داده که کمی وحشتناک هم هست و انگار نیمی از بدنش گم شده است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهدیدن «سوارز»،«مسی» و «نیمار» این طور دوستانه و همه در کنار هم در یک قاب، قطعا برای همه طرفداران بارسا خیلی خوشایند است. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«کریس رونالدو» و پسرش پس ازدریافت جایزه توپ طلای امسال توسط کریس؛ فقط مثل این که وزن این جایزه برای آقای رونالدوی کوچک کمی زیاد است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«گرت بیل» بی صبرانه در انتظار پوشیدن لباس جدید تیمش با نشانی که باعث افتخار اوست.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«هریتیک روشن» در حال سواری دادن به پسر کوچولویش که دارد آن بالا آتش می سوزاند. 

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

«سلمان خان» در سن پنجاه سالگی هنوز هیچ فرقی با ایام جوانی اش ندارد و به راحتی می تواند رقیب جوان های تازه نفس بالیوود باشد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه43. مادربزرگ های ما هم در جوانیشان فیلم های «مدوری دیکشیت» را تماشا کرده اند، اما مدوری تازه در آستانه پنجاه سالگی و خیلی هم خوشحال و جوان است. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«دیپیکا پادوکونه» از کارگردان موفق بالیوود، «سانجی لیلا بانسالی» ، به خاطر این که یکی از چالش برانگیزترین نقش های عمرش را در فیلم «باجیرا و مستانی» به او هدیه داده است تشکر کرد. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«آرجون کاپور» در حال تبلیغ یک برند هندی که اسمش آنقدر طولانی است که بهتر است چیزی در موردش نگوییم. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«پارک شین های» هم چند هفته ای کمرنگ شده بود، اما این هفته حضور پررنگی در اینستا داشت.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهاز حجم لباس های «کیم یونگ کوانگ» مشخص است که هوا خیلی سردتر از آنی است که به نظر می رسد. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهسلفی «بائه سوزی» در حال تماشای فیلم و از زاویه ای که زیبایی خاصی به چشم هایش بخشیده است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهعکس «لی جون کی» برای مجله «ال» کره که واقعا هیچ توضیحی به غیر از منحصر به فرد نمی توان در مورد آن داد که به کسی هم برنخورد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«پارک سو جون» از هنرپیشه های خیلی پرطرفدار کره ای که عجیب است تا حالا کسی سراغ عکس هایش را از ما نگرفته است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهبالاخره «جی چانگ ووک» این هفته پس از مدت ها چند عکس در صفحه اش به اشتراک گذاشته و ما را هم از شرمندگی دوستانی که پیگیر عکس هایش بودند درآورد.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهاین عکس «تولگاهان ساییشمان» را کمی دیر دیدیم، اما حیف بود این همه جذابیت از قلم بیفتد و شما آن را نبینید.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«ایرم دریجی» به عنوان چهره تبلیغاتی برند ترک «دفکتو».
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«مریم اوزرلی» و عشق کوچولویش که خیلی هم شبیه خودش شده است.
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه«صدف آوجی» که سال های دور با ایفای نقش در سریال «منکشه و هالیل» یا به قول بعضی ها که تازه کشفش کرده اند «منیژه و خلیل»، در کنار «کیوانچ تاتلی توغ» محبوبیت بسیاری پیدا کرد. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماهعکس «باریش کیلیچ» کمی تاریخ گذشته شده، اما خوب صفحه اش را تازه پیدا کردیم و حیف بود عکسی از او را با شما به اشتراک نگذاریم. 
اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه